“Aşkından bu şehirde öldün mü hiç” Projesi

05423135400 Silvan GÜNEŞ

Sponsor Arıyorum

Merhaba,

Amasya gibi tarih, kültür, sanat, doğa şehri olan ve halen gizemiyle herkesi büyüleyen, dünyanın en enteresan şehri için hazırlamış olduğumuz projemize sponsor aramaktayız.

Bu proje 12-22 Haziran’da Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ümüzün Amasya tamimini yayımladığı tarihleri kapsayan ve aynı tarihlerde hem cumhuriyetimizin kurucu lideri olan Gazi Atatürk’ümüzün adını taşıyan tek uluslararası festival olması nedeniyle; “Amasya Valiliği ve Amasya Belediyesi” organizasyonunda gerçekleştirilen F12-22 Haziran Amasya Ulurlararası Atatürk Kültür ve Sanat Festivali”nde  gerçekleşecektir.

Proje için üç adet beste ve üç adet Amasya türküsü yer alacaktır.

Eserler “Anadolu Nefesli Beşlisi” gibi kendi alanında profesyonel bir gurup tarafından düzenleme, konser ve klip çalışması yapılarak festivalde prestijli bir tanırım yapılacak, yine bir opera sanatçısı tarafından seslendirilecektir. Projenin el broşürü basımı ve 1000 adet özel CD baskıları hediye edilecektir.

Proje cumhuriyetimizin 100. yıl kutlamaları içerisinde yer alacak ve bu haliyle Atatürk, cumhuriyet vurgusu, cumhuriyetimize giden yolda ilk meşalenin yakıldığı ve cumhuriyetimizin doğum belgesi olan “Amasya Belgesi”nin taçlandırıldığı bir projeye sponsorlarımızla anlamlı bir imza atılmış olacaktır.

Projenin tarihi misyonu yanı sıra kültüre, sanata, doğaya ve Amasya’da yaşayan bu proje sayesinde şehirlerini ve kentin istihdam alanlarını daha çok ön plana çıkartıp bu proje sayesinde toplumsl olarak o bölgede yaşayan insanlara da katkı sağlayacak olması projemizin çok yönlü tarafını ortaya koymaktadır.

projemiz bu haliyle dünyanın pek çok yerine göç etmiş Amasyalıların, Amasya’da bşr şekilde görev yaparak bu şehre emek verenlerin yanı sıra, şimdiye kadar Amasya’ya turist olarak gelmiş yerli ve yabancıların da dikkatini çekecektir.

Amasya özlelikle uzakdoğu ve Amerika bilim dünyası tarafından oldukça düikkat çeken, üniversitelerin öğrencilerinin, öğretim görevlilerinin ve profesörlerin özlelikle tarih ve kent dokusu konusunda dikkat çekip üstünde  projeler ürettikleri enteresan şehirlerimizden biridir. Hatta şunu söyleyebilirim ki, Amasya belki de Türkiye sınırları içerisinde yüksek eğitimli önemli bir kesimin turis olarak bulunduğu bir şehirdir. O nedenle bu proje bu bakımdan da projeyi çok yönlü bir fırsata çevirmek istemedktedir.

Amasya’nın eşsiz görüntüleriyle bütünleşmiş klipleriyle sürekli her kanaldan izlenebiliyor olması, projenin evladiyelik bir çalışma olduğunun bir kanıtıdır. Bestelerin hepsi de dillerden düşmeyecek, oldukça eğlenceli ve insanların sahiplenebileceği bestelerden oluşmaktadır.

Amasya’da yer alan Yeşilırmak ve su sporları ile ilgili her türlü tanırım vb araç gereçler de projede yer almak isteyen ilgili sponsorların dikkatini çekebileceği gibi, klip çekimlerinde sponsorların yer alması, kendilerinin menfaatlerine olacaktır.

Bu projede yer alacak olan firmalar, kısa bir zaman dilimini kapsayan bir projeye değil, firmalarına maddi ve manevi olarak reklamlarını zamansız olarak yaptıklarını görmenin yanında, aynı zamanda böyle bir projede yer aldıkları için de heyecan duyacaklarını ve bu onların markalarına bir prestij daha kazandıracağını söylemek isterim.

Projemizle ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşmak isterseniz, e-postamız üzerinden bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Lütfen üye girişi yapınız.

Benzer İlanlar