Avrupa İş Dünyası Medya Platformu MorningTells

Website 05074800650 BURAK GEZER

100.000 usd

Fon Arıyorum – Yatırımcı Arıyorum – Girişim

Merhabalar Ben Burak. 2 ay önce MorningTells isimli Startup projesini kurdum. 11 kişilik ekibim var, ekibim içerisinde yazılımcılar, grafik tasarımcı web tasarımcı İngilizce Podcast oluşturucusu, tercuman, yazarlar editör ve sosyal medya yöneticisi var. Projemiz 10 gün önce Etohum bünyesine kabul edildi, Artık Etohum içindeyiz. Ayrıca yerli ve yabancı yatırımcılar ile de iletişim halindeyiz. Projemizin örneği Amerikada yapıldı, 2021 yılında reklam ve sponsorluklardan elde ettikleri gelir 50 milyon dolar. Biz bu projeyi Avrupada 6 dil seçeneği ile hizmete sunduk. Çok iyi ilerlemeler kayıt ediyoruz, içeriklerimiz hergün daha fazla okunmaya başlandı.

Daha hızlı ve iyi bir büyüme yakalamak için yatırım almaya karar verdik. 15 Haziran 2023 e kadar 1.000.000 Dolar yatırım almayı planlıyoruz ve bu alacağımız yatırımları 1 yıl içerisinde gerilla marketing reklamlarına harcayarak, minimum 1 Milyon aboneye ulaşmayı hedefliyoruz.

Projemiz spesifik olarak oluşturduğumuz iş dünyasına yönelik haberleri hem web portalımızdan hemde günlük olarak e-mail bülteni ile okuyucularımıza ulaştırıyoruz.

Tam detaylı bilgi alabilmeniz ve projenin sunumlarını inceleyebilmeniz için mail atabilir veya telefon numaram üzerinden beni arayabilirsiniz

 

+905074800650

Lütfen üye girişi yapınız.

Benzer İlanlar