garanti bbva pos

İş Dünyası Eposta Bülteni MorningTells

05074800650 BURAK GEZER

MorningTells

Fon Arıyorum – Yatırımcı Arıyorum – Girişim

Merhabalar Ben Burak GEZER.  MorningTells isimli Startup projesini Hayata geçirdim. 11 kişilik ekibim var, ekibim içerisinde yazılımcılar, grafik tasarımcı web tasarımcı İngilizce Podcast oluşturucusu, tercuman, yazarlar editör ve sosyal medya yöneticisi var. Projemiz 10 gün önce Etohum bünyesine kabul edildi, Artık Etohum içindeyiz. Ayrıca yerli ve yabancı yatırımcılar ile de iletişim halindeyiz. Projemizin örneği Amerikada yapıldı, 2021 yılında reklam ve sponsorluklardan elde ettikleri gelir 50 milyon dolar. Biz bu projeyi Avrupada 6 dil seçeneği ile hizmete sunduk. Çok iyi ilerlemeler kayıt ediyoruz, içeriklerimiz hergün daha fazla okunmaya başlandı. Şuan 718 abonemiz oldu.

Bültenlerimiz şunlardır;

Business Casual, Marketing Tells, Startups Tells, Emerging Tech Tells, Rising Career, Money Geek, Fintech Valley, Social Tells, Future Retail.

Daha hızlı ve iyi bir büyüme yakalamak için yatırım almaya karar verdik.  Bu alacağımız yatırımları 1 yıl içerisinde gerilla marketing reklamlarına harcayarak, minimum 1 Milyon aboneye ulaşmayı hedefliyoruz.

Projemiz spesifik olarak oluşturduğumuz iş dünyasına yönelik haberleri hem web portalımızdan hemde günlük olarak e-mail bülteni ile abonelerimize ulaştırıyoruz.

Tam detaylı bilgi alabilmeniz ve projenin sunumlarını inceleyebilmeniz için mail atabilir veya telefon numaram üzerinden beni arayabilirsiniz

Lütfen üye girişi yapınız.

Benzer İlanlar