Ayda 30-35 Bin tl Net Kar Getiren Bayanlara Özel Masaj Merkezine Bay Bayan Yatırımcı Ortak Arıyorum

05364119368 Hakan Yusuf

160.000 tl

Ortak Arıyorum – Yatırımcı Arıyorum

Ülkemizde beylerin gidebileceği masaj merkezi sayısı çok fazlayken bayanların gönül rahatlığıyla gidebileceği yerlerin olmadığını fark ettim ve 2016 yılında İzmir Alsancakta bayanlara özel masaj merkezi açtım fotodaki işletme.

2 yıl işlettikten sonra özel nedenlerden dolayı Antalyaya dönmek zorunda kaldım.Tüm masrafları çıktıktan sonra aylık 30 bin ile 35 bin tl arası net karlar elde ettim 2016 yılının şartlarında.(Bu günün piyasa koşullarında 45-50 Bin tl)

Çok başarılı olmuş bu konseptteki işyerimi dürüst bir bay -bayan yatırımcı ortak ile Antalya veya İzmirde tekrar açıp işletmek istiyorum.Yatırım maliyeti 130 bin tl civarıdır.

Yatırımcı farklı şehirlerdende olabilir kasaya koyacağımız kamera sistemi ile bulunduğu şehirden yaptıgımız işleri takip edebilir günde kaç kişiye hizmet verildiğini görebilecektir, cirolarımızı kontrol edebilir.

Yaptığı yatırımın karşılığında her ay kardan payını %60 ını alıcaktır.%40 ise işletme karşılığında benim payım olacaktır. Ortalama seans ücretimiz 150-200 tl den günde en az 10 kişi bile gelse 1500 tl yapmakta 1 ayda 45 bin tl ciro yapar.Kolaylıkla ulaşacağımız esas hedefimiz ise günde en az 20 kişiye hizmet vererek 90 bin tl ciro yapmaktır.

Bu durumda yatırımcıya kalan net kar kira ve diğer ödemeler yapıldıktan sonra aylık 45 bin tl civarıdır.Şuan benim maddi olarak gücüm imkanım olmadığı için yatırımcı aramaktayım.13 yıllık profesyonel masörüm uluslararası alanda geçerli sertifakalara sahibim.Antalyada çok lüx otellerin spa merkezlerinde yıllarca çalıştım ve daha sonra 4 farklı 5 yıldızlı otelin spa merkezi yöneticiliğini müdürlüğünü yaptım.

Losangeles Amerika da bulunan american masaj terapistleri derneği üyesiyim ve 2 yıl boyunca tedavi masajları üzerine eğitimler aldım. Bel fıtığı,boyun, sırt ağrıları tedavisi, skolyoz ve fibrosislerin tedavisi, elayak uyuşmaları, kilo problemleri zayıflama masajları, selülit tedavi masajları, lenfoma hastalıkları lenf drenaj tedavisi,siyatik ağrıları tedavisi, migren tedavi masajları, sporcu sakatlıkları tedavileri yapıyorum.Belfıtığı veya skolyoz hastası bir müşteriden 6 seans için 2500 tl alabiliyorum.

Bu sektörde kar marjının çok yüksek olmasının sebebi ortada herhangi bir ürün maliyeti hammadde giderinin olmamasıdır.1 seans 150 tl nin 145 tl si kardır.Bu kadar küçük bir yatırımla başka sektörlerde böyle yüksek kazançlar elde etmek neredeyse imkansızdır.Açmayı düşündüğüm diğer bir konsept ise THAİ FOOT MASAJ salonudur.

Thailanda gidenler bilir her sokakta vardır.Bu konseptte bay ve bayanlara hizmet verilecektir.Hareketli kalabalık bir lokasyonda giriş kat dükkan mağaza vbgb önünden geçenlerin içerideki uygulamaları görebileceği şekilde önü camekanlı olacak çalışan Masözler thailandlı profesyonel bayan terapistler yöresel tek tip kıyafetler ile hizmet vericekler.

Salonun dekor ve atmosferi çok şık Thailand mimarisinde ve havasında olacaktır.Günümüzdeki masaj salonları gibi gizli saklı yerlerde değil tam tersine müşterilerin güven ile gelip hizmet alacağı bir konseptedir.30 dakika özel koltuklarda ayak masajı refleksoloji herkezin verebileceği bir fiyatta 70-80 tl olduğu için çok talep görmektedir ve pratik yani müşteri üst kıyafetlerini çıkarmamaktadır.

Yoğun yaya trafiğinin olduğu bir caddede günde 50-60 kişiye rahatlıkla hizmet verilebilir..İstanbulda açılan yerlerde günde 100 kişiye hizmet veren Thai foot masaj salonları var.Matematikten anlayanlar için günde 60 kişi ×70 tl =4200 tl bir günlük ciromuz 1 ayda 126 bin tl ciro yapar.Net karı aylık 85-90 bin tl.Ayrıca avm lerde standlarda uygulanan sandalye sırt masajı hizmeti de verilecektir ve genel masaj tedavi masaj hizmetleride ortalama 1 seans 150 -200 tl den satılacaktır. Spa merkezi ve masaj salonu açma işletme belgesine sahibim benim belge sertifikalarım üzerinden ruhsat alınacaktır.İşyeri yatırımcının üzerine olabilir veya ortak ta olabilir.

Bu konseptin yatırım maliyeti 160 bin tl dır.Google görsellere Thailand Foot massage ve sandalye masajı yazın.Daha detaylı bilgi telefonda verebilirim.

Hakan Yusuf 05364119368

Lütfen üye girişi yapınız.

Benzer İlanlar