bi sor bakalım – Yatırımcı Arıyorum

05525311315 bisorbakalim

250.000 tl

Bir Fikrim Var – Yatırımcı Arıyorum – Ortak Arıyorum

Merhaba adım Abdullah,

27 yaşımdayım ve kurumsal bir firmanın müşteri ilişkileri departmanında çalışıyorum.

2 yıllık araştırma ve çalışmalarım sonucu sanal danışmanlık hizmetleri üzerinde bir proje geliştirdim. ancak nakit sıkıntılarımdan dolayı hayata geçiremiyorum.

BU YENİ BİR PROJEDİR. WEB SİTESİ VE HERHANGİ BİR İŞLEVİ ŞUANDA AKTİF DEĞİLDİR. İSİM HAKKI ALINMIŞ OLUP HAYATA GEÇİRİLEBİLİR BİR FİKİRDİR. WEB SİTESİ VE DİĞER UNSURLARI HENÜZ KURULMAMIŞ VE BAŞLAMAK İÇİN  YATIRIMCI ORTAK ARANMAKTADIR.

proje her türlü danışmanlık sektörünü kapsayan, çok kapsamlı az maliyetli, çok karlı ve yeni bir fikir kapsamında piyasada rakibi olmayan bir projedir. benzer bir iş şuanda sunulmamakta ve rekabet ortamı yoktur. bu proje hayata geçtiği takdirde bütün piyasayı eline alabilecek kadar güçlü bir projedir. ihtiyacım olan tek şey 200.000 – 300.000 arasında yatırım yapabilecek ve projeyi maddi açıdan kurtaracak ve çevresel etkinliği yüksek bir yatırımcı ortak.

iyi bir reklam ile, Bu yenilikçi projenin toplum tarafından kabul görülmesinden sonra risk oranı 0’dır.

Bu aşamalardan sonra kendi kendini çevirecek ve katlanarak kar oranlarını yükseltebilecek bir projedir. yatırım maliyetini 6 ay – 1 yıl içerisinde geri dönüştürebilir. sonraki yıllarda katlanarak artar.

Yenilikçi ve Çevresi Güçlü bir ortak arıyorum.  Projemi sunmak için HAZIRIM.

Lütfen üye girişi yapınız.

Benzer İlanlar