Bitcoin ve Kripto Paralar’da Düzenli Gelir ve Ticaret Stratejisi

Selahattin

Fon Arıyorum – Yatırımcı Arıyorum

Selamlar, Size kendimi uzun uzun anlatmak isterim ama bunu fırsat buluğumda sizinle konuşarak yapmak isterim. Şimdi size bahsettiğim işi anlatayım.

Kripto paralar düşük fiyatlarda alanlara çok güzel kazançlar sağlamaktadır. fakat bir coin en ucuz olduğu dönemde ya hiç değersiz olarak görülüyor yada gerçekten değerli bir coin ise büyük bir düşüş piyasasında çok değer kaybetmiş olarak karşımıza çıkıyor ve bu etapta yatırım yapıp bu coinleri almak hep bir risk teşkil ediyor.

Ben günlük trade yapan bir trader’ım kasam’da 1.000$ param ile trade yapıyorum fakat coinleri günlük olarak analiz ederek bir coinin gün içersinde düşebileceği dip fiyatı önceden belirliyor ve bu fiyatlara geldiğinde coine kasamın %1 ile giriyorum. yani 10$ lık bu coinden alıyorum zaten dip fiyattan alındığı için %70 bu coin yukarı yönde hareket ediyor ve %5 kâr oluştuğunda bu coini satıyorum.  şimdi bunu gün içinde 20 farklı coinle 1 kez yaptığımı düşünün ki yapıyorum.  tabiki kasam yeterli olmadığı için işlem pozisyon giriş fiyatlarım düşük.

Bu sistemi 3 aydır kullanıyorum ve Londra’da farklı bir iş yapmadan yaşayabiliyorum. Tüm gelirim şuanda bu strateji ile sağlamaktayım. Piyasada bitcoinin 1 ay sonra 5000$ a düşmesi beni etkilemiyor çünkü stratejimin temeli şu şekilde oluşuyor.

Günün sonunda mutlaka tüm pozisyonlardaki coinleri usd ye çeviriyorum.
Her pozisyona kasamın %1 ile girdiğim için manüplatif düşüşler’den kasamı koruyorum
Gün sonu kazanılan tüm kazanç ertesi günkü kasaya eklenerek yeni %1 değeri yatırım limitini belirliyorum.
Her hafta kazanılmış olan kâr’dan %20 sini bir havuza çekerek coinlerin ani düşülerinde coinleri en ucuz fiyattan toplayarak Ralli öncesi coin sepetimi oluşturuyorum ki bu tamamen kâr kazançlarından sağlandığı için kesinlikle %100 kazanca dönüşen aktif bir yatırım oluyor.
Her hafta kasa’daki kar’dan %50’sini kendi cüzdanıma çekiyorum. Böylece haftadaki kazançtan kalan %30 kâr sonraki haftanın yatırımına girerek kasanın %1 pozisyon limiti artırılmış oluyor.
Şimdi burada size sunduğum ve beklentim 20.000$ ile kasa’ya fon sağlamanız ve böylece işlem %1 mizi 200$ artırmamızdır. Şayet her işleme 200$ ile girecek olursak ve %5 kazanç ile kapatırsak 10$ pozisyon başına bir gelirimiz oluşur tabiki burada stop oranlarını da düşerek bir hesap yapar karşılıklı konuşuruz. ama gün içinde 20 işlmede günlük 200$ lık bir kazanç sağlanarak birleşik kazanç yatırım ilişkisi ile bu işi 100 başarılı işlem sonrası kasamız’da yatırımın dışında 30.000$ ile çok hızlı bir şekilde büyütmeye başlamış oluruz yani kar topu gibi bir iş büyütme süreci olacaktır.

Bakın kesinlikle bir dolandırıcı değilim, 30 yıldır bilgisayar programları ile ilgilenmekteyim çok iyi bir bilgisayar programcısıyım. gelin bir birimizi tanıyalım ve bu sektörde ilk adımı beraber atalım inanınki stratejim çalışıyor. tanışmak ve konuşmak dileği.

Lütfen üye girişi yapınız.

Benzer İlanlar