Bitki kurutma ve paketleme üretimi için sermaye koyacak ortak arıyorum

  • -Diğer
  • Sinop

05462117373 TURHAN KÖKSAL

350.000 tl

Sponsor Arıyorum

Ben İşimde Profesyonel Biriyim Çok Eskiden Kalma Şifahane Kitapları Okuyarak Ve Yılardır Bitkilerin Üzerinde Çalışarak Hangi Bitki Ne İşe Yarar Hangi Hastalığa İyi Gelir Çok İyi Biliyorum Ve Başarı Oranım İse % 98 Yine Kendi İmkanlarımla Öyle Bir Güzellik Kremi Yaptım ki Dillere Destan Bitki Üzerinden Yapamadığım Kürler İlaçlar Kremler Yoktur. ALLAHIN İzni İle İyi Bir Yatırımcı Olursa Tabiattaki Tamamen Organik Olan Bitkileri Toplayıp Uygun Şartlarda Kurutup Paketleyip Dünya Geneline Satmak İstiyorum Bu İş İçin Zaten Gerekli Bilgiye Sahibim Ve Aynı Zamanda Ürün Alım Satımı İçin Gerekli Bağlantılarım da Var Yine Aynı Zamanda Üretim Aşamasına Getirmiş Olduğum Güzellik Kreminin Ruhsatını Alıp Dünya Pazarına Cıkarmaktır Lakin Yıllardır Kazandığım Paralarımı Bu Uğurda Harcadım Deneyimlerimi Genişlettim Artık Para Kazanmaya Ve Kazandırmaya Hazırım Lazım Olan Mal Alım İçin Gerekli Sermaye. Kurutma Ve Paketleme Makinalarını Almak İçin Sermaye Bu İşler İçinde Toplamda Tahmini 350 Bin Türk Lirası Sermaye Lazımdır Ha Soracaksınız ki Aylık Kazancı Ne Olur 40 Bin Türk Lirası İle 60 Bin Türk Lirası Arası Kesin Olur Akarı Yok Kokarı Yok Yer Yüzünde İnsanlık Var Oldukça Hastalıkta Olacaktır Gerekli Bitkilere Talep de çok Olacaktır Bende iyi Bir Şifacı Olduğuma Göre Zarar Etme Söz Konusu Sıfırdır Kararınız Kesin Olursa Daha Detaylı Bilgi Almak için Yüz Yüze Görüşelim.

Benimle Bu Ortaklığı Sadece Bitki Kurutma Paketleme Ve Bitkisel ilaçlar Üretmek için Yapmak isteyen Girişimciler için Genel Olarak Taslak Düşüncemiz Şudur.

1. Sermaye Talep Eden Ortak Tarafından Karşılanacak.

2. Ortaklık Payı Eşit Olacak

3. Sermayeyi Koyan Ortak, Bu Sermayenin Tamamını Alıncaya Kadar. Kâr Payı Bölüşümü Olmayacak. Ancak Devamlı Mal Alım Sermayesine Gerekli Para Ayrılacaktır

4. Kurulacak Şirket Ortak Tarafından Veya Müştereken Yönetilecektir

5. Benim Hesaplarıma Göre iş için Konulacak Sermaye En Kötü ihtimalle 6 Ay ile 8 Ay içinde Geriye Döner.

 

 

Lütfen üye girişi yapınız.

Benzer İlanlar