Biyopak ambalaj sermayedar arıyor

2022 Yılında İstanbul’da kurduğum şirketim Geleceğin Ambalaj Malzemelerinin üretim ve satışını yapmaktadır. Koli içerisinde hasar alabilecek bütün gönderimi yapılan ürünlerin çevreci kağıtlarla paketleme sistemlerinin, pazarlama, satış ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir.

Ülkemizde geliştirdiğim SafePak Balonlu Ambalaj Kağıdı 2 ay içerisinde beklentilerin üzerine çıkarak satışta yukarı yönlü ivme yakalamıştır. Lütfen bu ürünü incelemek için www.biyopak.com ziyaret edin. Bu ürünüm kâğıt paketleme sistemlerinden sadece bir tanesidir. Aylık minimum 10.000.000₺ cirosu olan ve kâr marjı yüksek olan bu pazarda yılların getirdiği yoğun çalışma ve tecrübe sayesinde ciddi bir müşteri portföyüm bulunmaktadır. Günümüzde, insanların bilinç seviyesinin artması ile çevreci olmayan plastik ve petrol türevli bütün paketleme sistemleri artık tercih edilmemektedir. Türkiye’de çevreci ürün bilinç seviyesi hızla artarak devam etmektedir. Finansman desteği sağlayacak ve ortaklık yapacağım Kurum/Partner arayışı içerisindeyim.

Daha detaylı görüşebilmemiz adına,
0212 982 50 15 / 0533 384 44 46
telefon numaralarından bana sağlayabilirsiniz.

Şirket Türü : TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Ticaret Sicil Memurluğu : İSTANBUL
Ticaret Sicil Numarası : 487541
Ticaret Ünvanı : BİYOPAK AMBALAJ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Adres : ORUÇREİS MAH. TEKSTİLKENT CAD. TEKSTİLKENT SİTESİ A06 BLOK NO:10AO / 207 ESENLER / İSTANBUL

Bağımsız Araştırma ve Analiz Uzmanları tarafından hazırlanan Yatırım Sunum Dosyamız mevcuttur. Yatırım Sunum Dosyasında Mali Analizler, Kar Kazanç Tabloları Mevcuttur.


Onur KARACA

BİYOPAK AMBALAJ

Lütfen üye girişi yapınız.Benzer İlanlar