Büyümek İçin Gıda Firmasına Ortak

05323975322 Gökhan Suyolcu

250.000 tl

Ortak Arıyorum

Halen faal paket servisi çok iyi lokasyonda yerel herkesin yapmadığı ürünleri yapan firmama bir şube daha açmak hemde ürettiğimiz ürünleri paketleyip lüks marketlerde dondurulmuş olarak satış noktası oluşturmak için ortak arıyorum. Firmamız 3 yıllıktır. Uretim alt yapısı oluşmuştur. Satışlarımız yemek sepeti getir trendyol yemek gibi firmalarda ispatlıdır.Ankarada bulunduğumuz bölgede marka olarak tanınmış ve sadakatli müşterileri oluşmuştur. Aynı zamanda bulunduğumuz lokasyonda lüks rezidanslarda reklam çalışması yapıp evlere davetlerde toplu sipariş alarak özel günler için hizmet vermeyede talibiz.

Yatırım için 250.000 TL bir beklentimiz var.Bunun 50.000 TL si tarafımızdan ortaklık bedeli olarak alınacak kalan 200.000 TL dokunulmadan işimizi geliştirmek ve paket için az masraf yapılarak kurulacak bir şube için harcanacak ve bir adette yeni kurulan şirket adına frigo lu ikinci el uygun bir araç alınacaktır.Üste kalacak para şirketin nakit sermayesi olarak kalacaktır. Bu güce sahip ve işe gönül vererek bizimle çalışacak yeni açılacak şubede aktif olacak ve bu şubenin gelirinden aylık düzenli gelir sahibi olacak toptan satışlarda ortak olacak bir kader ortağına ihtiyaç duymaktayız.Bizim sorunumuz tek başına maddiyat değil bu başka şekilde de çözülebilinir ancak zaten var olan yoğun iş temposunda yetişmekte zorluk çekerken potansiyel büyüyünce dahada artacak tempoya ayak uydurarak çok çalışacak ve pastadan payını alacak kültürlü medeni eşimle birlikte kurduğumuz aile markamıza ayak uyduracak kader birliği yapabileceğimiz ki halen varsa bu dünyada bir yol arkadaşı arıyoruz.

Eğer ki bu şartları taşıdığınızı düşünüyorsanız ülkemizin ve dünyanın yaşadığı zorlu süreçte çok çalışıp gerektiğinde sosyal hayatınızdan fedakarlık edebilecek çok büyük paralar değil ama hem helalinden hemde az riskle nafakamı kazanayım başkasının yanında 3 kazanıp yıpranacağıma kendi işimde 6 kazanayım yıpranırsamda kendi işimde geleceğim ve ailem için yıpranayım diyorsan ve bu yatırımı yapacak maddi gücünüz varsa arayın konuşalım detaylandıralım.

Lütfen üye girişi yapınız.

Benzer İlanlar