Çarşı cepte – Girişim

  • İnternet - Yazılım
  • Herhangi bir yer

Website 05455192700 ÇARŞI CEPTE

500.000 TL

Girişim

Mobil alışverişte Doğu ve Güney Doğu bölgelerimizin genellikle sektör şirketleri tarafından tercih edilmemesi nedeniyle uzun yıllardır düşündüğümüz bu projeyi Muş ili başta olmak üzere Doğu ve Güney Doğu Anadolu’da başlatmaya karar verdik.Yoğun bir çalışma sonucunda kurduğumuz bu markayı tüm paydaşlarımız ile birlikte geliştirmek ve mobil alışveriş, e-ticaret sektöründe söz sahibi olmak istemekteyiz. Bunun yanında kısa süre içerisinde üstlendiğimiz sosyal sorumluluk çalışmalarıyla Türk Kızılayı, Mehmetçik Vakfı gibi benzer kurumlara yardım etmek istiyoruz.
Uygulamamızdan bahsedecek olursak uygulama içerisinde 10 dan fazla kategori bulunmakta olup başlıcaları yemek, market, taksi çağırma, usta-tamirci, çiçekçi vs olmak üzere il veya ilçe merkezindeki esnaflara tek tıkta ulaşım imkanı sağlamaktadır.Hedef kitlemiz ilk başta Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu olmak üzere tüm Türkiye dir.
Çarşı Cepte telefon uygulamasının amacı esnaf ile müşteriyi iyi bir platformda buluşturarak esnafların satışlarının artmasını sağlamak,tüketicilerin daha uygun ve daha iyi fiyatlara ürün bulmasını sağlamak,il veya ilçe merkezinde bulunan esnafların müşterilerine kampanyalarının daha kolay ulaşılabilir olması,boş zamanı olmayan insanların uygulamayı kullanmaları suretiyle market v.b. alışverişlerini yaparak kendilerine zaman ayırmaları, sipariş edilen ürünlerin müşterilere daha kolay ve daha hızlı bir biçimde sunarak müşterileri mutlu etmek.
Çarşı Cepte projesi içerisinde bulundurduğu 10 dan fazla farklı kategoride yemek, market, taksi çağırma, çiçekçi, usta-tamirci, sucu-tüpçü vb. gibi sektörleri tek bir programda toplayarak programı kullanacak kişilerin ihtiyaçlarını tek bir elden karşılanmasını amaçlamaktadır.

İlan sahibine mesaj göndermek için üye girişi yapın.

Benzer İlanlar
yatırımcı bulun