Çok özel turizm sitesi | Yüksek Potansiyel & Gelir | 6 Yaşında

uniquebluee

475.000 tl

Devren İşyeri – Satılık Marka – Yatırımcı Arıyorum

Özel olarak kodlanan turizm sitemizde, yurt dışından gelen turistler için(özellikle Rus coğrafyasından) Antalya ve İstanbul’da havalimanı transfer ve ara sıra otel odası satışı yapıp bu satışlardan komisyon geliri elde etmekteyiz. Hedef bölgemiz özellikle Antalya’dır ve hedef kitle özellikle Rus turistlerdir(Sayıları ciddi şekilde artmıştır ve artmaya devam edecektir). Bugüne kadar binlerce özel havalimanı transferi tamamlamış bulunmaktayız. Son aylarda sitemize Booking ile ortaklaşa oda satışını da ilave ettik(İstenirse ayrıca sitemizden otel odası da satılmaktadır. Yazılım bunu tamamıyla desteklemektedir). Turizm sektöründen bağımsız diğer büyük çaplı projemiz için kaynak arayışı münasebetiyle bu satışı gerçekleştirmek istiyoruz. Zira, sitemizin getirisi, potansiyeli ve geleceğiyle ilgili hiçbir sorunu yoktur. Aksine her yıl, gelirini %50 arttırmaktadır. Türkiye’yi devamlı ziyaret eden binlerce müşteri portföyümüz mevcuttur ve her yıl bunun üzerine yenileri eklenmektedir. Şu ana kadar çok yüksek bir müşteri memnuniyeti sağladık. Yurt dışı bağımsız yorum sitelerinde yüzlerce pozitif yorumlarımız mevcuttur. Kesinlikle hakkımızda negatif bir yorum bulunmamaktadır. Sitenin geliri; daha fazla reklam verilip, operasyon daha da güçlendirilip, transfer ve diğer rezervasyon sayıları arttırılarak ve diğer havalimanlarından(Dalaman, İzmir vs.) transferler yapılarak ciddi ölçüde arttırılabilir.

Özellikle Antalya bölgesinde havalimanı transfer işine girmek isteyen, ya da Türkiye genelinde transfer, otel odası satışlarından komisyon getirisi almak isteyen yatırımcılar için çok uygun bir yatırımdır. Satışların döviz bazlı olmasından(dolar ve euro), ekonomik şartlardan ve turizm sektörünün yıldızının son yıllarda çok yükselmesinden dolayı oldukça karlı bir yatırım olacaktır. Talep ettiğimiz satış tutarını makul bir sürede amorti edecektir.

Konuyla ilgisi olup, yatırım amaçlı düşünen, istenilen bütçeyi de göz önünde bulunduran kişi ve kurumlara bilgi verilecektir. Projemizi çok iyi bir konuma getirdik. Bu bayrağı alıp daha ileri götürebilecek vizyon sahibi kişilere ulaşmak istiyoruz. Özel mesaj ile isim ve şirket telefonunuzu gönderirseniz, uygun bulduğumuz takdirde tarafınıza dönüş yapılacaktır. İstanbul’da gerçekten ciddi gördüğümüz kişilerle yüz yüze görüşebiliriz. Lütfen merak amaçlı bize yazmayınız, sadece ciddi olanlar.

İlan sahibine mesaj göndermek için üye girişi yapın.


Yeni - Yatırımcı profilinizi bir kez oluşturarak bu ilana veya diğerlerine çok daha hızlı başvurabilirsiniz.

Benzer İlanlar