Türkiye’de ilk; özgün niş e-ticaret projem için yatırımcı ortak arıyorum

05372956664 ARSLAN KOCATEPE

Fon Arıyorum – Yatırımcı Arıyorum – Ortak Arıyorum

Değerli Yatırımcı :

Öncelikle kendimden bahsetmek istiyorum. 2008 Marmara üniversitesi sınıf öğretmenliği mezunuyum. İşim gereği öğretmenliği ve eğitimle alakalı projeleri çok seviyorum.. Sizler gibi bende sürekli yatırım yapmayı ve girişimciliğe çok önem veriyorum. Özel sektörde çalıştığım günlerde 3 tane eğitim kurumunu kendim kurdum. Son iki yıldır kendi işimi yapıyorum ve son 2 yılda  iki tane şirket ve iki tane özgün fikirle kişileri buluşturdum. Kurduğum şirketlerden biri A.Ş. olarak kurulmuştur. 2022 yılının aralık ayında istanbul’un ilk kapsamlı study cafesini açtım. Fikir ilk defa eylül 2022 yılında benim tarafımdan yakınlarıma açıldı. Sturbucks konsepti ile kütüphane konseptini birleştirerek çok özgün bir fikir ortaya çıktı. Bunun için 4 tane yatırımcıyı buluşturdum. 2015 yılı ile 2020 yılı arası 3 tane eğitim sitesini hayata geçirdim bunların iki tanesi Amerika üzerinden yayın yapmaktadır. Bu sitelerimiz Google, Yahoo gibi şirketlerle reklam anlaşması yaparak ticaretlerine devam etmektedir. Kendi adıma olan Bilişim Şirketimde devam etmektedir.

35 gün önce açılmış tazecik bir işletmenin ortaklarından biriyim. Önümde iki tane seçenek var. Ya yeni bir yatırım yapmak için 6 ay kadar bir süre bekleyeceğim veya bir yatırımcı ile beraber hemen bu işe atılacağım. Hayatımda zamanın boşa gitmesini hiç sevmiyorum. O yüzden beklemek istemiyorum. Kafa dengi bir yatırımcı ortak bulduğum takdirde hemen e ticaret sitemizi kurarak çalışmalara başlayacağız. Türkiyenin en büyük bilişim şirketlerinden biri ile gerekli görüşmeler yapıldı ve projemizin alt yapısı tamamen hazır.

Türkiyede olmayan bir proje için çalışmalar yaptım. Bu proje E ticaret projesi olacak. Gelişimi ve ilerleyen dönemlerde popülerliği çok yüksek olabilecek bir projedir. Bu proje için yatırımcı değil sadece bir ortak arıyorum. Masraflar yarı yarıya karşılanacak şekilde. Tahmini ön gördüğüm proje miktarı 200 bin Tl dir. Yazılım süreçleri tarafımca yapılacaktır. Yeni bir şirket kurulacak ve hisseler yüzde 50 şahsıma yüzde 50 ise diğer ortağıma olacak şekilde paylaşılacakır. Teknik ve muhasebesel koşullar ayrıntılı olarak konuşulabilir. Bu konuda yatırım yapmak isteyen vizyoner bir ortak aramaktayım.

Özgün fikirlere aşık olanlar benimle irtibata geçebilir. Herkese bol , başarılı helal rızıklar dilerim.

ARSLAN KOCATEPE

Lütfen üye girişi yapınız.

Benzer İlanlar