Eğitim çalışmaları yaptığım işimi geliştirmek için ortaklık

Ortak Arıyorum – Yatırımcı Arıyorum

Ortaklık DKT- Ergoterapi- Fizyoterapi – Çocuk Gelişimcisi- Psikolog

Sadece gelişimsel değerlendirme alıp cocuklara ve ailelerine ihtiyaçlarına yönelik eğitim çalışmaları yaptığım işimi biraz daha geliştirmek istiyorum. Bunun için, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden ya da ulaşım sorunu olmayacak dil konuşma terapisti, ergoterapist, psikolog arkadaşlar ile iletişime geçip değerlendirebileceğim çalışma şekillerini görüşmek isterim.

Çalışma yerimiz oldukça merkezi bir yerde, okulların çok olduğu bir bölgede, bahçe içinde, kullanılabilir 6 odası, 70 m² civarı kapalı oyun alanı olabilecek bir salonu, bekleme odası, mutfak, 6 adet wc bulunan üç katlı bir binada nezih bir muhittedir.

Kendi işim olsun, zamanımı kendim yöneteyim diyen sorumluluk sahibi, çalışma arkadaşlarının hak ve özgürlüklerini gözeten, iyi niyetten ayrılmayan… iletişime geçen arkadaşlar ile ayrıntılı görüşmek isterim.

Haftanın birkaç günü İstanbul’da diğer günler başka bir şehirde olacağım için çok uzun bir zamanım yok. Çalışacak arkadaşlarımla İstanbul’a yakın olan diğer şehirde de çalışabiliriz.

İlgilenenler ile ayrıntılı görüşme yapacağım. İnsani özellikler gibi mesleki ilgi ve yeterlilikler de önemli olduğundan [email protected] a kendinizi tanıtan bir mail ve iletişim bilgisi atarsanız size döneceğim.


Bu ilanın süresi dolmuş.

Benzer İlanlar