Gayrimenkul danışmanlığı işletmem için ortak arıyorum

  • Gayrimenkul
  • İstanbul
  • Yatırımcı bulundu

Website +905372873747 Homeland Turkey

7.000 usd

Ortak Arıyorum

Merhabalar,

Yakın zaman önce bireysel olarak kurduğum global ölçekli gayrimenkul işletmem için bir ortak arıyorum. Birlikte çalışmak istediğim kişi İstanbul’da ikamet ediyor olmalı ve şu üç dilden en az İKİ’sini akıcı olarak konuşabiliyor olmalı: Türkçe, İngilizce, Arapça

Gayrimenkul sektöründe daha önce deneyime sahip olan adaylar tercih sebebidir, ancak zorunlu değildir.

Cinsiyet, yaş ve eğitim düzeyi sınırlaması yoktur.

Seçilen adayın resmi olarak şirketin yarısına sahip olmasını talep etmedikçe, seçilen adaydan önceki harcamaların yarısını karşılaması istenmez. Her halükarda, İstanbul bölgesindeki satışlardan elde edilen kâr eşit olarak paylaşılacaktır. Kişi şirketin yarısını resmi olarak üzerine almaya karar verirse, tüm harcamalar ve karlar da eşit olarak bölüşülecektir. Ayrıntılar daha sonra tartışılacaktır.

Aday, bunun maaş temelli değil, kâr temelli bir konum olduğunun farkında olmalıdır.

Adayın bir dizüstü bilgisayarına sahip olması gerekir.

Seçilen adaydan anlaştığımız alıcıları havaalanında karşılayıp hayallerindeki evlerini bulmalarında yardımcı olması beklenir.

Seçilen adaydan projelerini web sitemizde listelemek için inşaat şirketleri ile anlaşma yapması beklenir.

Seçilen adaydan talep eden alıcılara Türk vatandaşlığı sağlamak için avukatlarla birlikte çalışması beklenir.

Seçilen adaydan şahsım ile ve gerekirse alıcılarla düzenli video konferanslar yapması beklenir.

Ben Tayland’da ikamet ediyorum. Benim görevim web sitemiz üzerinden alıcı bulmak ve gayrimenkul alımı için ülkemize gelmelerini sağlamak iken ve ortağım olarak sizin göreviniz de bu misafirlerimizin İstanbul’daki gayrimenkul yatırımları yapmalarına yardımcı olmaktır.

Sadece alacakları komisyonla ilgilenecek bir çalışan aramıyorum. Bu işi benimle birlikte yönetecek, her konuyu ele alıp birlikte mücadele edecek bir ortak arıyorum.

Lütfen CV göndermeyin.  Bir mesaj ile bana motivasyonunuz ve becerileriniz hakkında bilgi verin. Neden sizinle çalışmam gerektiğinden bahsedin.

Daha fazla ayrıntıya ihtiyacınız varsa, lütfen bana bir mesaj bırakın.

Saygılarımla

Tansu Akar

———————————————————-

Looking for a partner for my new real estate business

Hello people,

I am in search of a partner for my recently established global-scaled real estate business. The person I would be willing to work together must be residing in Istanbul and preferable fluent in at least TWO of these three languages: Turkish, English, Arabic

Candidates with previous experience in real estate business are preferable but not compulsory.

There are no gender, age, and education level limitations.

The chosen candidate will NOT be asked to cover half of the previous expenditures unless the person requests officially owning half of the company. In any case, the profit made through the sales in the Istanbul area will be shared equally. If the person decides to acquire half of the company, then all the expenditures and profits will also be shared equally. More details will be discussed later on.

The candidate must be aware that this is a profit-based position, not salary-based.

The candidate must have or must be willing to have a laptop computer.

The chosen candidate is expected to meet and greet the buyers at the airport and help them find their dream homes.

The chosen candidate is expected to strike deals with construction companies in order to list their projects on our website.

The chosen candidate is expected to work with lawyers in order to provide Turkish citizenship for the buyers.

The chosen candidate is expected to make regular video conferences with me and with the buyers if required.

I reside in Thailand. My mission will be finding buyers through our website and having them fly to Istanbul and your mission as my partner will be helping them make their real estate investment in Istanbul.

I am not looking for an employee who will only care about the commission they will get. I am looking for a partner who will manage this business with me and deal with every issue and struggle together.

Please do not send CVs. Just send a message and tell me about your motivation and skills. Tell me why I should work with you.

If you need more details, drop me a message, please.

Kind Regards

Tansu Akar

Benzer İlanlar