Geleceğin ambalaj malzemeleri

Website 05333844446 Onur KARACA

BİYOPAK AMBALAJ

Yatırımcı Arıyorum – Fon Arıyorum – Girişim

2022 Yılında İstanbul’da kurduğum şirketim Geleceğin Ambalaj Malzemelerinin üretim ve satışını yapmaktadır. Koli içerisinde hasar alabilecek bütün gönderimi yapılan ürünlerin çevreci kağıtlarla paketleme sistemlerinin, pazarlama, satış ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir.
Ülkemizde geliştirdiğim SafePak Balonlu Ambalaj Kağıdı 2 ay içerisinde beklentilerin üzerine çıkarak satışta yukarı yönlü ivme yakalamıştır. Lütfen bu ürünü incelemek için www.biyopak.com ziyaret edin. Bu ürünüm kâğıt paketleme sistemlerinden sadece bir tanesidir. Aylık minimum 1.000.000₺ cirosu olan ve kâr marjı yüksek olan bu pazarda yılların getirdiği yoğun çalışma ve tecrübe sayesinde ciddi bir müşteri portföyüm bulunmaktadır. Günümüzde, insanların bilinç seviyesinin artması ile çevreci olmayan plastik ve petrol türevli bütün paketleme sistemleri artık tercih edilmemektedir. Türkiye’de çevreci ürün bilinç seviyesi hızla artarak devam etmektedir. Finansman desteği sağlayacak ve ortaklık yapacağım Kurum/Partner arayışı içerisindeyim.

Daha detaylı görüşebilmemiz adına 0533 384 44 46 telefon numarasından bana ulaşasım sağlayabilirsiniz. Zamanınızı ayırıp okuduğunuz ve ilgilendiğiniz için teşekkürler.

Lütfen üye girişi yapınız.