Geleceğin Fitness Kültür Merkezleri

05073643434 Pure Revolution Fitness Club

800.000 tl

Girişim – Sponsor Arıyorum – Yatırımcı Arıyorum 

Öncelikle geleceğin ve sonrasında her geçen gün popüler bir hal alan Fitness Endüstrisi gün geçtikçe yeni formları ile başta spor severlerin / hareketsiz bir dünya normuna kapılan herkesin ilgisini arttırarak üzerinde toplamaktadır. Butik bir anlayış ile başlayan markamız 5. yılın sonunda büyüyerek daha komplike bir yapı ile gün geçtikçe 6. senesini ise hızlı yükselen adımları ile bizleri heyecanlandırarak yoluna devam etmektedir. 

5. senesinde Balıkesir’de de yeni bir şubesini açan Fitness Kulübümüz hızla büyüme adımlarını atarken yeni şehirlerde ve ilçelerde yeni yerlerini almak için yatırımcılarını bekliyor. 

Her işletmede olduğu gibi doğan ve şimdi ise emekleme dönemini beklentinin üzerinde gerçekleştiren bir formu daha ileriye taşıyacak vizyon sahibi, büyüyen fabrikanın adımları ile kendini yükseklere taşımak isteyen girişimcilere farklı bir iş alanı sunmaktadır. 

İzmir’in gözde yerlerinde bu heyecana ortak olurken aynı zamanda yeni iş potansiyellerine sahip olmak isteyen girişimcilerle buluşmak için sizlere buradan sesleniyorum. Gelin, hiç bir zaman popülerliğini yitirmeyecek ve bir hastalık gibi büyüyen büyüdükçe de gençleştiren iş ortaklığına beraber adım atalım. Ayrıntılar parmak ucunuz kadar yakın.

Lütfen üye girişi yapınız.