Haveu telefon programı – Yatırımcı Arıyorum

  • İnternet - Yazılım
  • Konya

05546221268 Hulusi orkun eser

500.000 tl

Yatırımcı ArıyorumGirişim

Acil birşey mi lazım oldu? Sende yoksa da illa ki çevrende birilerinde vardır.
HaveU ile diğer kullanıcılara ulaş, ne lazımsa hemen bul!

HaveU, ihtiyacınız olan şeyleri çevrenizdekilere sorarak aramanızı sağlayan bir uygulamadır. ‘Ticaret hukuku notları olan var mı?’ ‘Taksi paylaşmak isteyen var mı?’ ‘Şarj aleti olan var mı?’ gibi sorular ile her neye ihtiyacınız varsa çevrenizdeki kullanıcılara sorabilirsiniz. Uygulama ekranından ihtiyacınızı arattığınızda belirlediğiniz mesafedeki kullanıcılara bildirim gider. Böylece ihtiyacınızı hemen karşılarsınız. Uygulama ekranında ‘Bunun için ücret ödeyebilirim’ seçeneğini aktif hale getirerek alışveriş anlayışınıza bambaşka bir boyut getirebilirsiniz. Alışveriş platformlarında sayfalarca arama yapmak yerine ihtiyacınız olan şeyi aratabilirsiniz. Almak istediğiniz ürün veya hizmet henüz bir platformda ilana koyulmamış dahi olsa potansiyel satıcılar size ulaşacaktır. Çok geniş kullanım alanına sahip olan uygulamamızda rahatsız edici içerikler ile karşılaşmamanız için uygunsuz içerikleri engelledik. Ayrıca kadınsal veya erkeksel ihtiyaçlarınızı rahat rahat sorabilmeniz için ‘Yalnızca hemcinslerime göster’ seçeneği ekledik.

Kullanıcılar sizin ihtiyacınızı ana sayfada gördükten sonra ‘Bende Var!’ butonuna bastıklarında size bir bildirim gelir. Bu bildirim ile mesajlaşmayı siz başlatırsınız. Böylece kimse sizi rahatsız edemez.

Düşünsenize bir kafedesiniz ve şarjınız bitmek üzere, şarj aletiniz de yanınızda değil. Çözüm bulmak mükemmel derecede kolay. Bu kalabalık bir ortamda ‘Şarj aleti olan var mı?’ diye bağırmanın kimseyi rahatsız etmeyen bir yolu.

Uygulamanın kullanım alanları artık sizin hayal gücünüze bağlı. Memnun kalmanız dileği ile.

İlan sahibine mesaj göndermek için üye girişi yapın.


Yeni - Yatırımcı profilinizi bir kez oluşturarak bu ilana veya diğerlerine çok daha hızlı başvurabilirsiniz.

Benzer İlanlar