Hazır müşteri kitlesi olan markamıza e-ticaret için yatırımcı arıyorum

0535 627 01 57 Baseonhaze

50.000 tl

Yatırımcı Arıyorum – Ortak Arıyorum

Baseonhaze etkinlik platformu olarak 2018 yılında başladığımız çalışmalarımızda Umek, T78, Mark Mıcheal ve Thomas Schumacher gibi Dünyaca ünlü dj’ler ile binlerce kişiye etkinlik hizmeti verdik. Türkiye’nin ilk elektronik müzik topluluğunu kurduk. Topluluğumuz hala faal durumda ve yaklaşık 1000 kişilik bir topluluktur. Türkiye’de ilk kez elektronik müzik etkinlikleriyle birlikte gerçekleştirilen hologram sahne ve ışık gösterileri ile sektöre yeni bir soluk getirdik. Hologram Series adını verdiğimiz bu etkinlik serisinde toplamda 2000 kişiyi ağırladık. Reklam, pazarlama, pr ve tanıtım içeriklerimizi Base Creative yaratıcı ajansımız bünyesinde gerçekleştirdik. İzmir, İstanbul ve Çanakkale’de yaklaşık 58 kişilik Pr takımlarımız mevcuttur. Baseonhaze’in şu anda tüm sosyal medya hesaplarında aktif takipçi sayısı 12 bin kişiden fazladır. Ayrıca Baseonhaze etkinlik platformumuza üye olan 2000 kişiden fazla datamız mevcuttur.

Marka bilinirliğimiz ve insanların bize güveninden dolayı yaklaşık 2 yıldır hizmet verdiğimiz aynı kitle için bir tekstil markası yaratmak istiyoruz. Elimizdeki binlerce data ve anket ile kitlemizin tüketimini analiz edebilecek ve profesyonel yollarla ilerleyebilecek altyapıya sahibiz.

Özellikle covid-19 dan dolayı son 1 yılda e-ticarette %1400 artış olduğu gözlemlenmektedir. Bu sebeple mevcut kitlemizin tüketim ihtiyacını bir tekstil markası yaratarak karşılamayı düşünüyoruz.

Yaklaşık 50.000 tl yatırım gerekmektedir.

Lütfen üye girişi yapınız.