Hukuk Bürolarındaki Soruna Köklü Çözüm

0552 333 1 618 BEYAZ EKİP / OKAN AKBULUT

50.000 tl

Sponsor Arıyorum – Yatırımcı Arıyorum – Ortak Arıyorum

8 yıl hukuk bürolarında çalıştım. Bu alanda büyük bir sorun gördüm. Hukuk bürolarında çalışan kalifiye eleman sorunu olarak tanımlayabiliyorum. Bu sorun o kadar büyük ve yaygın ki tam anlamıyla kaos! Fakat her kaos içinde bir fırsat barındırır. Bu işteki kaosun içindeki fırsatı görebilecek zekada bir iş insanı ile ortak olmak istiyorum. Herşey hazır. Ortak olacak insandan meslekî bir emek beklemiyorum. Gerekli meslekî emek planlanmış ve organize edilmiştir. Ortak olacak kişiden şirketin gelir-gider hesaplarını tutmasını ve projede yatırımcı görevini yapmasını bekliyorum. Sadece bu göreve odaklanın. Eğer ben bu şirketin hesaplarını çok iyi tutarım ve hiç konuşmadan bile patron olduğumu hissettiririm diyorsanız hemen çalışalım. Projede bir tek bu görevler eksik. Kaç para yatırılacak diye bana sormayın. Zira o görev sizin. Fakat eğer yoğun bir şekilde çalışacaksanız bu ise 70 binden fazla harcamamalısınız. Dikkat edin ülkemizde küçücük bir dükkan acsaniz minimum 100 bin liranız gider. Bizim işte ise 70 binden fazla harcarsanız ortağınız olarak performansınızı sorgularım.

Biraz işi anlatayım. Borç pazarına hizmet ediyoruz. 3 ayrı gelir kaynağımız vardır.

1-Hukuk Bürosu:  Eleman buluyoruz. Elemanları süper bir eğitim programından geçiriyoruz. Ekip oluşturup her gün en az 2 saat büroya gidip organize ediyor, elemanların performanslarını yükseltiyoruz. Hukuk bürosu ekiplerinin performans verilerini eskisine oranla 2 katına çıkartıyor aynı zamanda eleman masraflarında %35 – %40 oranlarında tasarruf saglatiyoruz. Bu hizmetlerimize karşılık Hukuk Bürosundan AYDA 5 BİN LİRA istiyoruz. Bu hizmete istisnasız her büronun ihtiyacı var ve bizden başka bu hizmeti bulabilecekleri hicbir yer yok! Susuz köye su satmak gibidir! Piyasada bu hizmeti satacak çok iyi satış elemanları olsa da ben sadece kendime güvenerek satış hedeflerimiz

  • 3. Ay – 4 Hukuk Bürosu
  • 6. Ay – 20 Hukuk bürosu
  • 12. Ay – 60 Hukuk bürosu

O kadar basit hedeflerden bahsediyorum ki Istanbulda 50 bin avukat ve yaklaşık 30 bin adet hukuk bürosu var. Sadece eylül ayında eleman bulmak için ilan veren büro sayısı 307 adet! 60 sayısının  kadar küçük bir hedef olduğunu anlayabiliyor musunuz?

Aylık 5 bin lira istiyoruz

60×5bin= 300 bin aylık ciro

300bin×12= 3 milyon 600 bin yıllık ciro

Bu kadar az bir yatırım ile bu ciroları hicbir işte bulamazsınız!

Diğer gelir kaynaklarımız ise

2. Eleman

3. Çağrı Merkezi

Diğer gelir kaynaklarını ise buraya kadar okuyup hemen bana ulaşmak ve bu işin içerisinde olmak isteyen insana aktarırım.

Bu son ilanım. Artık şöyle böyle özellikleri olsun diye bakmıyorum. Eğer kaderinde varsa karşılaşırız ve eğer zeki bir adamsa birleşiriz zaten.

Bana ulaşın ve ülkemizde şu işi yapalım.

Lütfen üye girişi yapınız.

Benzer İlanlar