İş Dünyası Eposta Bülteni Yeni Bir Girişim MorningTells

Website 05074800650 BURAK GEZER

MorningTells

Girişim – Fon Arıyorum

Merhabalar Ben Burak Mahmut GEZER.  MorningTells isimli Startup projesini Hayata geçirdim. Bu girişimi verilere dayalı şekilde kurdum. Hayata geçirmeden 6 ay boyunca araştırmalarımı yaptım. Sosyal medyadan 100 TL değerinde reklam başlattım. reklamda Şu soruyu sordum; İş dünyası haberlerini günlük ücretsiz e postanıza almak istermisiniz? Reklam verileri şu şekilde idi. 73 Tıklama 64 abone olan kullanıcı. Bu veri girişim %80  girişim başarı oranı verdi ve ekibi toplayarak kolları sıvadım.

Peki MorningTells’de insanlara nasıl bir hizmet veriyor?

Günlük iş haberlerimizi akıl dolu, eğlenceli, bilgilendirici kısa-öz bir şekilde yazıyoruz. daha sonra bu haberleri bir bülten haline getirip bize abone olan abonelerimize e gazete olarak gönderiyoruz. Yazım dilimiz global dil ingilizcedir. Bu sayede çok yüksek trafikler elde etmeye başladık. Bültenlerimize dünyanın dört bir yanından(Amerika, Canada, Fransa, İngiltere, Hindistan vs) abone olan insanlar var. Yavaş yavaş kendi çabalarımız ile büyümeye çalışıyoruz. Abonelik sistemlerimizi başlatalı yaklaşık 1 ay oldu. Bu bir ay içerisinde hiç reklam vermeden sadece haberlerimizin okunmasıyla 1.238 aboneye ulaştık. Yatırım almamız durumunda reklamlar yaparsak nasıl bir verim alırız siz düşünün.

Bültenlerimiz şunlardır;

Business Casual, Marketing Tells, Startups Tells, Emerging Tech Tells, Rising Career, Money Geek, Fintech Valley, Social Tells, Future Retail.

12 kişilik ekibim var, ekibim içerisinde yazılımcılar, grafik tasarımcı web tasarımcı İngilizce Podcast oluşturucusu, tercÜman, yazarlar editör ve sosyal medya yöneticisi var. Projemiz e tohum, best startup asia,  Etohum ve crunchbase gibi platformlarda listelendi.  Projemizin örneği Amerika’da başlatıldı, 2021 yılında reklam ve sponsorluklardan elde ettikleri gelir 50 milyon dolar. Kendileri amerika ve Canadada hizmet veriyorlar. Biz bu projeyi tüm dünyanın hizmete sunduk. İyi ilerlemeler kayıt etmeye başladık. ancak hızlı bir başarı elde edebilmemiz için acil yatırım almamız gerektiğini düşünüyorum. Morningtells alacağı yatırımı maksimum 1 yıl içerisinde geri kasasına koyabilecek potansiyelde bir internet şirketidir.

Tam detaylı bilgi alabilmeniz ve projenin sunumlarını inceleyebilmeniz için mail atabilir veya telefon numaram üzerinden beni arayabilirsiniz.

Herkese iyi çalışmalar

Lütfen üye girişi yapınız.

Benzer İlanlar