Türkiye’de İlk Kadınlar İçin Günlük Bülten Uygulaması

Merhabalar Ben Burak Mahmut GEZER.  ‘Sabah Kahvesi Uygulamasının kurucusuyum.

Sabah Kahvesi Nedir?

SABAH KAHVESİ uygulaması, iOS ve Android mobil platformları üzerinden kullanıma sunulmuş kadınlar için günlük bülten uygulamasıdır. Uygulama, MorningTells Medya şirketinin Türkiye ürünü olarak 10 kişilik bir ekip tarafından geliştirilmiş ve kullanıma sunulmuştur. SABAH KAHVESİ uygulamasının asıl çıkış amacı, Türkiye’deki kadınların kendilerini geliştirmeleri için ihtiyacı olan Haberlere, Trendlere ve bilgilere daha kolay ve aktif bir şekilde ulaşabilmelerini kolaylaştırmak adına piyasaya sürüldü. Türkiye’de Kadınlara özel bir haber bülteninin olmaması, uygulamanın gelecekteki hedeflerine ve amaçlarına daha hızlı ulaşacağının bir göstergesidir. Daha Hiçbir reklam yapmadan 1 haftalık yayınlanma sürecinde Uygulama sayfamızı görüntüleyen her 3 kullanıcıdan 1 kullanıcı indirdiği gözlenmektedir.

Uygulama içerisine Yapay Zeka destekli bir dil modeli olan ChatGPT entegre edilmiştir. Bu sohbet botu sayesinde kullanıcılar ihtiyacı olan bir bilgiye saniyeler içerisinde soru-cevap sistemi ile ulaşabileceklerdir. Bu özellik kullanıcıların ihtiyacı olan bilgiye arama platformları üzerinden araştırma yapmalarına gerek kalmadan ulaşmalarını sağlamaktadır.

Projenin Ana Hedefi

Maaş yönetiminden, kişisel bakımınıza kadar günlük yaşamlarında kadınları etkileyen haberleri ve trendleri, her gün analiz ediyoruz. Özel hedef kitlemize güvenilir, bilgiler sağlıyor, onları günlük rutinlerine uydururken bilgilendiriyor ve güçlendiriyor.

Hedefimiz

Sabah Kahvesi uygulaması kadınların her gün incelemek ve gündemi takip etmek isteyecekleri tek platform haline getirmek. Daha fazla kullanıcı kazanmak için Sürdürülebilirliğin kalıcı olması bizim için en önemli konu. Bu kapsamda her gün kadın ihtiyaçlarını daha iyi anlamak, Kariyerlerinde en iyi yerlere gelebilmeleri ve ihtiyacı olan trendlerle buluşturmak için gündemi sıkı takip ederek kitlemizi bu gelişme ve içeriklerden haberdar etmek. Verimli ve doğru çalışma iş prensibi ile bu konuların hepsi ekibimiz tarafından planlandı.

Gelir Modeli

Sabah Kahvesi’nin gelir kaynakları Sponsorluklar, Satış ortaklıkları, Reklam ve diğer reklam ürünleri ile olacaktır. İlerleyen süreçlerde Ürün satışları, Marka pazarlamaları ve kariyer-kişisel gelişim eğitim gibi gelir modelleri ile de gelir elde edebilecektir. Kullanıcı kitlemizin kadın olması ve kadınların alışveriş yapma oranlarının yüksek olması hedef gelirleri ekstra pozitif yönde etkileyeceği ortadadır.

Neden Bize Yatırım Yapmalısınız?

Sunduğumuz ürün, Türkiye’de internet erişimi ve akıllı telefonu olan her kadın tarafından 2 dakika içinde ulaşılabilen ve kullanılabilen bir üründür. Uygulamamızın tek bir lira harcanmadan tüm ülkede kullanıcı edinebilmesi de bunun en güzel kanıtıdır. Hiçbir pazarlama aktivitesi olmaksızın bu kitlelere erişebilen bir uygulamanın, pazarlama bütçesi elde ettiğinde, çok daha geniş kitlelere ulaşacağı aşikardır.

Proje Fonlamasının başarılı olması durumunda, uygulamamız için gereken pazarlama bütçesini elde edeceğiz. Bu bütçe ile 6 Ay içerisinde minimum 200.000 kullanıcıya ulaşmayı hedefliyoruz. Kullanıcılara anlaşmalı reklamlar gösterecek ve Kısa süre içerisinde kar etmeye başlayan şirketimiz büyük yatırımcıların da radarına girecektir.

Herkese iyi çalışmalar.

Sabah Kahvesi

Lider Kadınların Yeni İnternet Dünyası Sabah Kahvesi | Kurucu Burak Mahmut GEZER

Bu ilanın süresi dolmuş.

Benzer İlanlar