Isıtma Soğutma Tesisat Malzemeleri satışı yapan firmamıza yatırımcı arıyoruz

  • İnşaat
  • İstanbul
  • Başvuruya kapalı

Website 0505 377 04 03 Ronesans Isıtma Soğutma Tesisat Malzemeleri San.Tic.Ltd.Şti

Hazır İşyeriOrtak ArıyorumYatırımcı Arıyorum

Merhaba sayın yetkili;
2005 yılından beri inşaat sektörüne ısıtma, soğutma, Havalandırma ve Tesisat malzemelerinin toptan veya perakende satışını yapmaktayız.
12 senenin bilgi birikimi ve müşteri potansiyelimiz ile beraberinde 2017 yılının Nisan ayında faaliyete başlamış bulunmaktayız.Hedeflerimizi daha yüksek tutmak ve cirolarımızı daha da artırma gayreti içerisindeyiz. Piyasaya daha da güçlü girmek için yatırımcı bulmak niyetindeyiz.
Yatırımcı bulursak sektörün lider firmalarının bayiliklerini alıp yıllık ciromuzu minimum 40 milyonun üzerine çıkarmayı planlamaktayız. İlk kurulduğumuz senede 8 ayda 9,5 milyon TL ciro yaptık.
Ayrıntılı olarak sizinle tanışıp görüşmek ve sizleri şirketimizde ağırlamak isteriz.
Bu arada yatırımcı meselesi ile ilgili size güzel bir örnek vermek istiyorum. Et sektöründe Nusret’i bilmeyen yoktur, Nusret’in eski halini ve Doğuş grubunun ortak olduktan sonra ki hali ortada, Doğuş grubu Nusret’e tabiri caizse level atlattı.
Bizim de elimizden tutan olursa, geniş ve deneyimli kadromuz ile beraber sektörün lider firması olabiliriz, kendimizde bu potansiyeli fazlasıyla görüyoruz.
En kısa zamanda görüşmek dileğiyle…

Saygılarımla.

Muhammet SEZGİN

Ronesans Isıtma Soğutma Tesisat Malzemeleri San.Tic.Ltd.Şti

Benzer İlanlar