iyi konumda, yüksek cirolu devren satılık avize-aydınlatma şirketi

05053503450 Oktay Argüç / Light Club

440.000 tl

Devren İşyeri – Girişim – Yatırımcı Arıyorum – Ortak Arıyorum

Antalya Merkez’de bulunan; hiçbir masrafı olmayan, yüksek cirolu, hazır kendi müşterileri olan (toptan ve perakende) avize-aydınlatma işletmemiz devren satılıktır… (ciddiyseniz, anlamak için lütfen tamamını okuyunuz)

İşletmemizin konumu gerçekten müthiş diyebilirim; Konyaaltı Liman tarafından 5M Migros’a gelirken Konyaaltı eski il sağlık müdürlüğü kavşağında, tam dört yolda, ana cadde üzerinde! (5M migros dan önceki son kavşak)

İşletmemizi devralmayı düşünen yatırımcı; yerlerimizi gördükten, bizi ve işimizi tanıdıktan sonra kesinlikle boşyere yatırım yapmadığını anlayacaktır, ki; zaten kendisine her türlü yazılı teminat verilebilinir). 1 yıl içinde ödenen paranın en az %70’ini geri kazanma garantisi veriyoruz.

İşletmemizi alan şahıs yada şahıslara sonrasında işlerini daha da ilerletebilmesi adına her türlü destek verilecektir. ( 4 ay boyunca istenildiği taktirde ücretsiz bir şekilde işlerinin takibi tarafımızca yine yapılabilinir ve bu esnada yeni işletmeci de işi tamamen öğrenmiş olur ve beni tanır “avize işini ve ticareti iyi bildiğimi düşünüyorum” bu konuda mütevazi olamayacağım ) Ayrıca mantıklı tüm düşüncelere ve tekliflere açığız… (sonrasında istenirse; uzlaşıp, anlaşıp beraber ortak birşeyler dahi yapılabilinir) Amaç daha iyi paralar kazanabilmek…

İşletmemiz de yaklaşık 180.000 TL lik ürün (avize, aplik, abajur, ayna, tablo, dekorasyon ürünleri) vardır. Yine en az 50.000 TL lik demirbaş (ofis malzemeleri), 30.000 TL lik tabela, totem, led kayan yazı reklam çalışmaları ve instagram-internet reklamları bulunmaktadır… işletmemiz açılırken; tadilat, dekorasyon ve komisyon masrafları için yaklaşık 120.000 TL para harcanmıştır! Ortalama 400.000 TL lik bir işletmedir anlayacağınız.

Bizim işletmemiz de şuanda, ürün stok sorunu yoktur (avize, aydınlatma ve dekoratif ürünler ile doludur), sistem oturmuştur ve hazır müşterilerimiz vardır… Ürün avize montajı yapacak olan; bu işi iyi bilen elektrikçilerimiz vardır ayrıca! Ve yine satışı kuvvetli, müşteriyi kaçırmayan ve işi çok iyi bilen en iyi personelimiz; istediğiniz taktirde sizinle kalabilir. Sizlere her anlamda yardımcı olabilecek donanıma ve tecrübeye sahiptir! Bizzat kendim de, her konuda her türlü desteği tarafımca size her zaman verebilirim… (ürün tedarik, birlikte kazanç sağlayacak yeni projeleri uygulama gibi).

Şuanda ki aylık; Yaklaşık ciromuz ortalama en az 70.000 TL civarında… 35.000 TL kar desek; Masrafları da (dükkan kirası, vergiler, su-elektrik-internet faturaları ve eleman maaşı) bu tutardan düştükten sonra ortalama en az “18.000 TL” gibi bir para kalıyor şuanda! (Toplam cironun yani 70.000 TL nin yarısı zaten avize maliyet bedeli; sadece 35.000 TL avize karı düşünülerek hesap yapıldı yukarıda)

İşlerinizi daha da ilerletebilmeniz adına şirkette birçok yenilikler yapılabilinir (İç mimarlar ile sürekli etkileşim içinde olma, inşaat-emlak şirketleri, oteller ile görüşme, mobilya-halı-beyaz eşya firmaları ile anlaşma yapma (kardeş firmalar bulma), özellikle villa avize işi kovalama, sosyal medya reklam çalışmaları, ithalat-ihracat çalışmaları “yurtdışına ürün satma” gibi) sürekli yeni projeler ve düşüncülerinizde size sonrasında da yardımcı olacağımızdan hiçbir şüpheniz olmasın ki, zaten merkez İstanbul imalatçı firma olarak biz bu işi A dan Z ye gerçekten çok iyi bilmekteyiz. Telefonda konuştuğumuz zaman ise sizlere, bu işletmeyi devretme nedenimizi açık bir şekilde anlatacağım…

İşletmemize, gün içinde; civarda başka satan olmadığı için birçok kişi elektrik malzemesi soruyor ancak biz şimdiye kadar elektrik malzeme satışı ne yazık ki yapmadık… Cironuzu artırabilmek adına bence bundan sonra kesinlikle koyulması gerek.

Bizleri; tüm resimlerimizi görmek, şirketimizi ve ürünlerimizi daha iyi tanımak adına lütfen instagram sayfamızı ziyaret ediniz “avizeantalya” instagram sayfamızı işletmeyi devralacak olan kişiye vereceğiz (görünen 12000 takipçisinin en az 5000 takipçisi gerçek ve aydınlatma çalışma resimlerimiz fazlasıyla sayfada mevcut) Ayrıca #avizeantalya bence Antalya için kesinlikle çok iyi bir isim!

Tüm tabela isimlerimizi, logolarımızı, kartvizit tasarım çalışmalarımızı, mevcut dekor ve dizayn çalışmalarımızı da istediğiniz taktirde size bırakacağız…

YUKARI DA YAZMIŞ OLDUĞUM GİBİ BİZE MANTIKLI GELEN TÜM TEKLİFLER DEĞERLENDİRMEYE ALINACAKTIR VE TÜM DETAYLAR YİNE TELEFON DA KONUŞULACAKTIR…

Lütfen üye girişi yapınız.