marka tescili ile beraber yatırımlık eticaret projesi

  • İnternet - Yazılım
  • Bursa

05414523841 Ömür KOLAY

100.000 usd

Yatırımcı Arıyorum

2012 yılında Türk Patent Kurumunda 2012/89325  numarasıyla 35. sınıfta marka tescili alınan kolaypazar markası ve şu anda mevcutta aktif olarak faaliyette olan kolaypazar.com eticaret projesive facebook.com/kolaypazar  – instagram.com/kolaypazar – twitter.com/kolaypazar  sosyal medaya hesapları ile bareber komple satışı düşünülmektedir. Aynı zamanda marka tescilli olduğu için kolaypazar.com.tr ‘de alınmıştır.

projenin satışları daha çok açık pazar yerlerinden olmaktadır, mevcut web sitesinde maddi kaynakların yetersiz olmasından dolayı çok fazla reklam ve tanıtım yatırımları yapılamamıştır, talep edilmesi durumunda örneğin trendyol.com/kolaypazar gibi açıkpazaryerleri kullanıcı hesaplarıda verilebilir

web sitesinde kullanılan eticaret yazılımı lisanslı bir eticaret yazılımıdır

kolaypazar  markası Türkiye’de birçok projede ” kolay ” kelimesinin kullanılmasından dolayı akılda kalıcı bir markadır ve pazar kelimesi de alışverişi çağrıştırdığından dolayı yine akılda kalıcıdır. Diğer bir avantajı ise kullanım kolaylığı açısından yazım hatasına sebep olmayacak şekilde yani yazılış olarak ı-ş-ü-ö gibi Türkçe karaterler içermemesidir ve karater sayısı olarak 10 karakter sayısı olarak web standartlarındadır. Proje mevcut haliyle anahtar teslim kullanılmaya devam edilebilir veya farklı projelendirilebilir örneğin sanalpazar.com benzeri açık pazar yeri haline dönüştürülebilir.

Lütfen üye girişi yapınız.

Benzer İlanlar