Mat Robotics 6228 FRC Sponsorluk Talebi

Website 05539177359 Gökdeniz KAPLAN

Sponsor Arıyorum

Bizler YTÜ Maçka Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi, Mat Robotics takımı üyeleriyiz. 6 yıldır  14-18 yaş arasına hitap eden FRC Robotik yarışmalarına katılmakta ve başarılar elde etmekteyiz. Yaptığımız projeler ve katıldığımız yarışmalar ile kendimizi geliştirmenin yanı sıra gelecek nesillere örnek olmayı hedefliyoruz.

Takımımız 2015’te FRC yarışmasında, Chairman Ödülü’nü ardından Rookie All Star Ödülünü kazandı. Takımımız bu başarı ile West Palm Beach’te gerçekleştirilen South Florida Regional’da yarışmıştır.

06-08 Mart 2020 tarihinde İstanbul Ülker Sports Arena’da gerçekleşmiş olan İstanbul Regional’da 47 takım arasından Finalist ödülü alarak, Wildcard ile Amerika’daki şampiyonaya katılmaya hak kazandık 🙂

Fakat tüm dünyada hızla yayılmaya devam eden Covid-19 virüsü nedeni ile yarışmamız iptal edilmiş durumda. Bizler de önceliğimizin sağlık olduğunu farkında olarak bu yola devam ediyoruz…

Bu süreci olabildiğince iyi değerlendirmek istiyoruz. Başarılarımız ile önümüzdeki hedeflere doğru yola çıkmaya karar verdik. Önümüzde gerçekleştirilmesi planlanan off-seasons yarışmaları ve FRC 2023 sezonunu daha tecrübeli, bilgili ve profesyonel olarak sürdüreceğiz.

Bu süreçte önceliklerimizden biri sizlerin de yanımızda olmanız. Süreç boyunca duyduğumuz manevi desteği ve sponsorluk desteğini sizler ile sağlamak istiyoruz. Misyonlarınızın, vizyonlarınızın, hedeflerinizin ve stratejilerinizin doğrultusunda ilerlediğiniz bu yolda yakaladığınız başarılar ile ülkemizi temsil etmenizden ötürü sizler ile gurur duyuyoruz. Kuruluşunuzun üretime, yatırıma, teknolojiye ve daha birçok alana/sektöre yönelik yapmış olduğu değerli çalışmaların sürdürülebilirliğini sağladığını farkındayız.

Sizleri katılım sağladığımız yarışmalarda ve projelerde yanımızda görmekten gurur duyarız.

Lütfen üye girişi yapınız.

Benzer İlanlar