Kriptoda kazanmak

05079328688 Arın Ulusoy

100.000 tl

Bir Fikrim Var – Fon Arıyorum – Yatırımcı Arıyorum

Elindeki sermayesini değerlendirmek isteyenlere;

Ben Arın Ulusoy, 25 yaşındayım genç bir girişimci kardeşinizim. Kripto sektöründe beş yıllık deneyimim ile hem yatırım yapıyor hem danışmanlık hizmeti veriyorum. Hali hazırda bulunan portföyümü genişletmek için buradayım.

Kripto ve sosyal medya hakkında güvensizliklerinizi anlıyorum. Güven gerektirmeden çalışabileceğimiz bir işleyiş oluşturdum. Ve bu çalışma şekline göre sizin bana güvenmeniz gereken tek konu bilgi, birikim ve başarı oranım bunu ise iki defa sermayemizin belli bir kısmı ile yapacağınız deneyim testi işlemiyle sizlere gösteriyorum.

İş işleyişim şu şekilde;

Önden herhangi bir ücret kesinlikle talep edilmiyor. Sermayeniz kendi hesaplarınızda sizin tarafınızdan yönetiliyor. Analiz sonucu piyasa durumuna göre en güvenli coinleri belirliyoruz. Gün içinde sizinle birebir iletişime geçerek işlem yapacağımız paritenin giriş çıkış fiyatlarını iletiyorum. İşlem kapandıktan sonra kârdan, banka veya kripto hesaplarıma ödeme yapıyorsunuz. Aylık minumum kazanç oranımızı kötü piyasa şartlarında %25 ila %30 arası tutuyoruz. Verimli ve güvenli boğa sezonlarında ise kazançlar kat kat yükseliyor.  Sizden tek beklentim ise gün içinde ulaşılabilir olmak ve iş ahlakına sahip olmak.
(Giriş sermayesi minimum 100.000₺’dir.)

Ayrıca gerekli güveni, iş potansiyelini, sermayeyi sağladıktan sonra bulunduğunuz şehirlere de ofis açabilirim. Ofiste toplantılar düzenleyip, iş rotam dahilinde haftanın belli günlerinde yüz yüze işlem yapabiliriz. Ve referanslarınızdan gelecek kazançtan pay sahibi olursunuz. Daha detaylı bilgi için bana ulaşabilirsiniz.

Okuduğunuz için teşekkür ederim. Saygılarımla…
Arın Ulusoy

Lütfen üye girişi yapınız.

Benzer İlanlar