Mobil Uygulama Projemize Yatırımcı Arıyoruz

05385039390 Ramazan Bıçakçı

50.000 tl

Yatırımcı Arıyorum

Uygulama linkimiz: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.prutle.sixaff

Websitemiz: https://6affdating.com

2020 yılında 245 milyar doları aşan mobil uygulama reklamları pazarının 2025 yılına gelindiğinde yıllık 360 milyar doları aşacağı beklenmektedir.
Yatırımcı ortak aradığım mobil uygulamam “6aff” mobil uygulama reklamları pazarında en yüksek reklam oranlarını alarak çalışmaktadır. Türkiye’nin gururu olarak zynga tarafından 1.6 milyar dolara satın alınan peak gamesin ürettiği mobil oyun uygulamaları bin reklam gösterimine 2 dolar civarı bir ödeme alırken dating kategorisinde yer alan uygulamam 6aff 1000 reklam gösterimine 30 dolar civarı kazanmaktadır.
oyun kategorisinde yer alan hemen hemen bütün uygulamalar kullanıcılara ücretsiz sunulup reklam gelirleriyle para kazanma yoluna giderken dating kategorisinde yer alan tinder, okcupid badoo gibi uygulamalar uygulama içi paketler satarak gelirlerini oluştururken uygulamayı ücretsiz kullanmayı tercih eden kullanıcılarına kısıtlı fonksiyonlar sunarak son derece keyifsiz deneyimler yaşatmaktalar.

6aff diğer dating uygulamalarının aksine tamamen ücretsiz olup kullanıcılarına ellerini ceplerine götürmeden bütün fonksiyonları ücretsiz olarak kullanma olanağı sağlıyor.

Dating uygulamalarının amacı insanların başka insanlarla tanışması olduğundan 6 aff ne kadar fazla üyesi olursa o kadar fazla aktif kullanıcı sayısına ulaşacak ve geliri o ölçüde artacaktır. Tabii sayıları’ı bini geçen dating uygulamaları arasında kullanıcıların dikkatini çekip tercih sebebi olabilmek için iyi bir yazılıma sahip olmak yetmiyor.

Bu noktada uygulamanın reklam kampanyasını yürütüp milyonlara ulaştırabilmek için yatırımcı ortak arayışına girmiş bulunuyorum. Google ads üzerinden hazırladığım reklam kampanyası yatırımcı ortağın parasını sokağa atacak bir kampanya olmayıp sadece ve sadece uygulamayı indiren kullanıcı başına ödeme yaptığımız bir kampanya olup kullanıcı başı 2 lira civarıdır.

Aramadan önce lütfen link yardımıyla uygulamayı indirip bir göz atınız.

Lütfen üye girişi yapınız.

Benzer İlanlar