Motomarin Turizm – Ortak Arıyorum

Website 5365064003 Ümmügülsüm Yılmaz

Ortak Arıyorum

MOTOMARİN SERVİCES

Firmamız MOTOMARİN SERVİCES Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti. 2015 yılında Antalya Akdeniz Sanayi Sitesinde otel ve tatil köylerinde su sporları faaliyetlerinde işletmecilerin kiralama amacıyla kullandıkları, kişiye özel ve devlet kurum ve kuruluşlarında kullanılan kara ve deniz araçları ile alakalı Dıştan takma motorlar HONDA, YAMAHA, SUZUKİ, TOHATSU, EVINRUDE, JOHNSON, MERCURY,

İçten takma CMD, MERCRUISER, VOLVO (dizel ve benzinli deniz motorları) Atv, Utv, Kar motosikletinde POLARIS, BRP CAN-AM, ARCTIC CAT, Deniz motosikleti JetSki Kawasaki, Yamaha, Seadoo markalarının TSE belgeli deniz motorları ve kara araçlarının servis hizmetini vermeye başlamıştır.

Türkiye genelinde Isparta Eğirdir gölü, Konya Beyşehir gölü, Urfa Halfeti, Urfa Birecik jandarma asayiş bot komutanlıkları Tarım il ve su ürünleri İl sağlık müdürlüğü Umke bot kurtarma timi botlarının tüm bakım,onarım servis hizmetleri firmamız tarafından verilmektedir.

Firmamız çatısı altında 2016 yılında www.marinmarketi.com E-satış sitesi kurularak Su sporları, outdoor, Yacht, malzemeleri Motorlu ve motorsuz deniz araçları, jetski ler, Atv-Utv ,Kar motosikleti önde gelen kaliteli ve güvenilir markaların satışını yapmaya başlamıştır.

Kurulduğu günden bugüne stratejik planlamasında ve koşulsuz müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen firmamız

www.motomarinservices.com.tr ve www.marinmarketi.com sizlere daha iyi hizmet verebilmek için büyümeye aralıksız olarak devam etmektedir.

Yine bu kolda farklı yatırımlarla şirketi büyütmek daha ilerilere götürmek istiyorum.Ortaklık kurmak isteyen firma veya şahıslarla bu fikirler paylaşılacaktır.

Benzer İlanlar