Nano teknoloji – Yatırımcı Arıyorum

  • Teknoloji - İletişim
  • İstanbul

05349393826 Gürkan bozoğlu

50.000 tl

Yatırımcı Arıyorum

GB ultra Coating nedir ?

Uygulandığı yüzeyde çizilmeyen eskimeyen leke tutmayan süperhidrofobik (su itici) ve yağ itici (hidrokarbon) bir kaplamadır.

GB ULTRA COATİNG ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

GB ultra Coating nesneyi kaplamak için tescilli nano teknoloji kullanarak yüzeyinde bir hava bariyeri oluşturur. Bu bariyer diğer kaplamaların aksine daha önce eşine rastlanmamış şekilde su,yağ ve sıvıları iter. Kaplamanın üstün tutunma özelliği ve aşınma dayanıklılığı sayesinde her çeşit uygulamada kullanılabilir olması GB ultra Coating ın büyük yeniliğidir.

* ISLANMAZ (ANTİ-WETTİNG) Süperhidrofobik kaplama suyu ve diğer sıvıları geçirmediği için nesneyi kuru tutar.

* PASLANMAZ (ANTİ-CORROSSİON) Süper hidrofobik kaplama sayesinde su ve nem ana materyale temas etmediği için pas konusunda maksimum düzeyde koruma sağlar.

* BUZ TUTMAZ (ANTİ-İCİNG) Süperhidrofobik özelliği buzun oluşumunu bertaraf ettiği için,kaplanmış materyali tamamiyle kuru tutar.

* KİRLENMEZ (ANTİ-CONTAMİNATİON) Bakteri yada radyasyon içeren toz,kir,su ve diğer sıvılar kaplanmış yüzeye hiç temas etmediği için bakteri ve radyasyonbüyük oranda azaltılmış yada elenmiş olmakla birlikte steril olması gereken yüzeylerde temizlenmesi son derece kolaydır.

* KENDİ KENDİNİ TEMİZLER (SELF-CLEANİNG) Kirli suyu ve yoğun yağları ittiği ve üstünden akıttığı için temiz ve neredeyse bakterisiz kalır.Toz kir yada diğer moleküller kaplanmış süperhidrofobik yüzeye birikirse,hafif su püskürtme yada basınçlı hava tozu alır ve çıkarır.

* ÜRÜN ÖMRÜNÜ UZATIR (PRODUCT LİFE-EXTENDİNG) Çoğu ürün nem,su,yağ yada sürekli kullanıldığından kirlendiği için etkinliğini yitirir.Çalışma eldivenleri,kişisel koruma ekipmanları,civatalar,somunlar vb bütün ekipman ve maddeleri nemden,pastan,sudan,kirlenmeden,buzlanmadan korumak ve temiz kalmalarını sağlamak amacıyla kullanabilirsiniz.Daha temiz ve güvenli çalışma alanının yanı sıra paranızdanda tasarruf etmenizi sağlar.

GB ULTRA COATİNG NEREDE KULLANILIR?

Ahşap,boyalı-boyasız metal,elektronik kartlar ve motorlar,kumaş,plastik,kauçuk ve kağıt gibi nesnelerin üzerinde kullanılabilir.

* Cam yüzeyler için GB 34 ürünümüz tavsiye ediyoruz.

GB ULTRA COATİNG NE KADAR DAYANIKLIDIR?

-34°C ile 149°C arasında uygulandığı yüzeyde 1 yıla kadar özelliğini koruyabilir. (Bu süre ortalama 100 mikron kalınlıkta uygulanan nesnenin maruz kaldığı sıcaklık,darbe,basınc ve sürtünmeye göre değişiklik gösterebilir.)

* Sprey versiyonda bu süre geçerli değildir.

*GB ultra Coating uygulama alanları başlıca

Saat gözlük cep telefonu tablet televizyon dijital fotoğraf makinesi gibi tüm aksesuarlı teknolojik ürünlerde

*Uçak tekne helikopter otomotiv

*Deri ve ahşap yüzeyler

*Gümüş altın değerli taşlar hep göz alıcı ışıltısı ve eskimeyen çizilmeyen kırılmayan yüzeyler sağlıyor

İlan sahibine mesaj göndermek için üye girişi yapın.


Yeni - Yatırımcı profilinizi bir kez oluşturarak bu ilana veya diğerlerine çok daha hızlı başvurabilirsiniz.

Benzer İlanlar