Online Ev Kiralama Projesi / Aracılık Hizmeti / Online Emlak

  • İnternet - Yazılım
  • Ankara

05362590165 Ahmet Demir

250.000 tl

Ortak arıyorum – Yatırımcı Arıyorum

Proje Özetle ;

3 Adımda Web Sitesi , Android , iOS uygulamarı üzerinden kredi kartı ile kolaylıkla ev kiralamayı veya evini kiraya vermeyi amaçlar. Kiracı kimliğini uygulama üzerinden online olarak taratır , aynı şekilde yüzünüde online olarak taratır 24 Saat ödeme alabilme imkanı ve geniş ödeme seçenekleriyle ev sahiplerine emlakçıdan daha uygun fiyata evini kiraya vermeyi hedefler.Emlakçılarda bu sistemi kullanabilir.

Kiracı ; Depozitoyu , Bir Aylık Kirayı ve Bizim Komisyonumuzu online olarak kredi kartı ( Depozito için taksitli ) , havale/eft ile bize öder , ardından online olarak ev sahibinin ve kiracının ve mülkün bilgileri yazdığı sözleşme sistem tarafıdnan otomatik yazdırılır veya bilgisayara telefona indirilebilir. Ev sahibine kiralama sonrası , kiracanın kimliği ve yüzü ve iletişim bilgileri iletilir , evin anahtarını teslim ettiği anda sistem tarafından otomatik olarak banka ve saat farketmeksizin banka hesabına depozitosu ve ev kirası peşin olarak gönderilir. Kiracı depozito için kredi kartına taksit yaptırsa bile ev sahibi depozitoyu peşin alır.

Kar Marjı ve Detaylı Tanıtım İçin lütfen https://www.docdroid.net/t9lFxrT/sunu-3.pdf adresinden pdf formatında okuyabilirsiniz.

Sistemin %70’i tamamlandı.

Lütfen üye girişi yapınız.

Benzer İlanlar