Para iade garantili – 10 Bin dolar yatırım yap – 1 milyon $ kazan

Bu proje 24 ay içerisinde başarısız olursa, 25. ay on bin dolar iade edilir. Sòzleşmeye, bu madde de eklenecektir.

 

Silikon vadisinde bile bu garantiyi vermezler. Zira silikon vadisi, para yakılan yerdir. Benim projemdeyse, para yakmak diye bir şey yok.

Elimde, 800 milyonluk firma datası var ve bu büyük veriyle ilgili olarak, on bin dolarlık yatırıma, 1 milyon $ dolar ödeme yapacağım bir iş modeli geliştirdim. Milenyum çağının petrolü, büyük veridir. Ve bu petrol, her yerde bulunmaz. Yeraltında, gravitesi yüksek petrol bulundu. Bu süreçte, dünya’ da eşi-benzeri olmayan bu data için tüm finansman harcandığı için petrolü çıkartmak için on bin dolarlık bir finansmana ihtiyaç var.  Bu anlamda kazanç, %100 garantidir.

Aşağıda hedeflenen kazançların paylaşımı, aylık olarak yapılacaktır. Bunun için yatırımcıyla birlikte bankaya gidilecek ve yatan para, %50 oranında paylaşılarak, fizik bankadan çekilecektir. Ta ki 1 milyon $ dolarlık ödeme yatırımcıya ödeninceye kadar bu şekilde bir yol izlenecektir.

Google’ da, firma ve kişi isimleri de çok aratıldığı için aylık yüzlerce milyonluk ziyaretçi trafiği elde edilebilir ve bu sayede, dünya genelindeki az sayıdaki firma rehber sitelerinin de yaptığı gibi google adsense’ den yüksek miktarlarda para kazanılabilir. Projenin hedefi bu…

BU SAYFANIN EN ALTINDAKİ PROJE DETAYLARI LİNKİNDEKİ DÖKÜMANIN SON SAYFALARINDA, BANA AİT OLAN MEGATİCARET.COM SİTESİNDEKİ İLANLARIN, GOOGLE’ DA İLK SAYFADA LİSTELENDİĞİNİ GÖREBİLİRSİNİZ.

Uluslararası standartlarda, 1 milyar kişinin %1′ i girdiği sayfadaki reklamlara tıklıyor. Word dökümanında ekran görüntülerinde, ülke bazlı  tıklama oranları görülebilir. Bu, aylık on milyon reklam tıklaması demektir. Google, tıklanan her reklam için en az 10 sent ödeme yapar. Bu da aylık  1 milyon dolar gelir demektir.

megaticaret.com hobi amaçlı hazırladığım, benim ilan sitem. Oldukça iyi bir seo’ su vardır. 600 civarı test amaçlı ilan olmasına rağmen, yüzlerce kelimede 1. sayfada listelemeler olmakta.  Bu kelimeleri, bu linkte bulabilirsiniz.  https://dosya.co/dnrayg8vcefw/Kiralama_amaçlı_rapor-_Recep_Velivar_-_800_Milyon_Datası_-_Kopya.docx.html   Açılan sayfanın en altında ”dosyayı indir” butonu vardır. 54 sayfalık raporun son sayfalarında kelimeler mevcuttur. Rehber sitede, bulurum.com’ dan bile çok daha iyi bir seo olacaktır. 800 milyonluk datayla, aylık en az 1 milyarlık trafik yaratılabilir.

İlan sayfasında, açıklama kısmının en altında, o sayfayı ziyaret edenlerin toplam sayıları görünebilir. Bu sayı, o ip numarasından, 24 saatte yapılan tekil ziyaretçi sayısıdır. Yazılım, aynı ip numarasından, 24 saat içinde birden fazla yapılan ziyaretleri saymaz. İlan tarihindeki gün sayısı ile bu ziyaret sayısı korele edildiğinde, o sayfanın aylık ziyaretçi miktarı çıkar karşımıza.

 

100 00 dolarlık ödeme tamamlanınca kadar ki süreçte, data sahibine sağlık açısından bir şey olursa ve en az 90 gün proje sahibinden haber alınamaması durumunda yatırımcı,  800 milyonluk datanın olduğu sunucu bilgilerini, hosting firmasından talep edebilir.

Sözleşmeye sadece sunucu firmasının ismi yazılacak ve sunucu firması, böyle bir talep gelmesi durumunda, önce data sahibinin cep telefonuna mesaj atacak, eğer 7 gün içinde dönüş olmazsa, hosting firması yatırımcıya, 800 milyonluk datanın olduğu sunucu şifrelerini verecektir.
Sözleşmeye, bu madde de eklenecektir.

Kurulacak olan global firma rehber sitesinde, firma sayfasında ve listeleme sayfalarında, nasıl bir seo tekniği uygulanacağı konusunda her şey hazırdır.

Firma sayfası ve listeleme sayfalarının nasıl görüneceği, paintte çizilmiştir. Bu anlamda yazılımcı, kodlamayı yaparken zorlanmayacaktır.

Bu anlamda hedef, yatırımcının on bin dolarlık yatırımını, en geç 12 ay içerisinde, %15 vergi dahil 1 milyon $ dolar olarak ödemek olacaktır.

Dolar ve euro 2021 de %10. 2022 de de %5 kaybettirdi. Yani, hesabında 100 bin dolar olan bir kişi, iki senede 15 bin dolar kaybetti. 1 milyon dolar olan kişi de 150 bin dolar kaybetti… Diğer bir ifadeyle, 1 dolara 100 bin ekmek alan biri, dolar ve euro’ nun enflasyon karşısında alım gücü %15 düştüğü için 85 bin ekmek alıyor bu sene. Son 5 senede forex, bitcoin ve döviz yatırımlarında yaklaşık, 20 milyon kişi zarar etmiştir.

Önümüzdeki yıllarda dolar, döviz enflasyonu karşısında her sene ortalama %5 kaybettirecek gibi görünmektedir. Yani, bankadaki ya da yastık altındaki ya da cepteki döviz, son iki senede %15 kaybettirdi. Bu kayıp, önümüzdeki yıllar için de ortalama %5 civarı olacak gibi görünmektedir.

 

7. ayda hedeflenen en az ziyaretçi sayısı: 30 milyon

Hedeflenen adsense geliri: 30 000$

Aylık ortalama sunucu gideri: 700$

************************************************

8. ayda hedeflenen en az ziyaretçi sayısı: 50 milyon

Hedeflenen adsense geliri: 50 000$

Aylık ortalama sunucu gideri: 1 000$

***********************************************

9. ayda hedeflenen en az ziyaretçi sayısı: 100 milyon

Hedeflenen adsense geliri: 100 000$

Aylık ortalama sunucu gideri: 1 500$

*********************************************

10. ayda hedeflenen en az ziyaretçi sayısı: 200 milyon

Hedeflenen adsense geliri: 200 000$

Aylık ortalama sunucu gideri: 3 000$

********************************************

11. ayda hedeflenen en az ziyaretçi sayısı: 300 milyon

Hedeflenen adsense geliri: 300 000$

Aylık ortalama sunucu gideri: 4 500$

*******************************************

12. ayda hedeflenen en az ziyaretçi sayısı: 400 milyon

Hedeflenen adsense geliri: 400 000$

Aylık ortalama sunucu gideri: 6 000$

 

Bunun haricinde, 1 milyon $ dolara tamamlanma süresi uzarsa, nasıl yol alınacağı, aşağıdaki linkteki word dökümanında detaylıca anlatılmıştır.

Bu döküman, avan sözleşme niteliğindedir. Tarafların anlaşması halinde, nihai sözleşme şartlarıyla anlaşma sağlanacaktır.

800 milyonluk firma datası, dünya’ da kimsede yoktur.

Ortaklık, tarafların, savcılıktan aldığı temiz kağıdı ile de gerçekleştirilebilir.

 

800 milyonluk dünya çapındaki firmaların isimleri, yetkili isimleri ve firma adres ve telefonları, e-postaları, firma koordinatları dahil olmak üzere, 10 ila 40 arası kolon verisinin olduğu, firma datası vardır. Bu datalar, her bir firma sayfasını google’ da ilk sayfada listeletmek için yeterli veriye sahipler. 10 ila 40 arası zengin veri içeriği, doğru seo tekniğiyle birleşince, google her bir firma sayfasını ilk on sonuç içinde gösterecektir. Bu da yüksek ziyaretçi anlamına gelir. Hedef, aylık 1 milyar ziyaretçi.

Bu çapta bir data, dünya çapında kimsede yoktur. vymaps.com isimli bir firma rehber sitenin 300 milyonluk global firma datası vardır. 2-3 firma rehber sitesinde de 50-100 milyon civarı firma datası vardır. Bu birkaç site haricinde, kalan diğer rehberlerde, 10 milyonun altında firma sayısı vardır.

Bu datalarla, global bir firma rehber sitesi kurulacak ve google adsense reklamlarıyla para kazanılacaktır. Google’ da kişi isimleri ve firma isimleri çok aratılmaktadır. Şu anda, google’ da ilk sayfada gelen sitelerin, google’ a uygunluk verimi %30′ u geçmez. Elimdeki datayla ve seo bilgisiyle bu uygunluk seviyesi, en az %80′ lere çıkartılabilir.

Dolayısıyla, 800 milyonluk firma rehber sitesinde, en az 2 milyar sayfayı google’ a indeksletme hedefi ve her ay 1 milyar ziyaretçi beklentisi vardır.

Ekteki word dökümanında diğer bilgiler mevcuttur.

En geç 6 ay içerisinde 800 milyonluk data yüklenecek ve site tam anlamıyla dolu olacaktır. Birinci senenin sonunda yatırımcıya, vergiler dahil 1 milyon $ dolarlık ödemenin yapılması planlanmaktadır. Google adsense vergisi %15′ dir. Başka bir vergi de yoktur.

Google’ ın ödemeleri, proje sahibi ve yatırımcı arasında, ortaklı açılan bir iban hesabına yapılacaktır. Google, her ayın 21 – 26 arasında, adsense ödemelerini yapar. Proje sahibi ve yatırımcı, her ay yatırılan tutarı, yarı yarıya bölüşecektir. Ta ki yatırımcıya, 1 milyon $ dolarlık ödeme tamamlanıncaya kadar.

Kdv dahil 1 milyon $ dolar ödendikten sonra, proje sahibi google’ ın adsense yönetim paneline, kendi iban numarasını yazacaktır.

Ödenen 1 milyon $ dolar 25.aya kadar geri talep edilemez. Proje sahibi, 1 milyon $ dolar ödeme tamamlandıktan sonra 10 000 $ dolarlık ödemeyi de ayrıca yapacaktır.

Projeye, proje sahibi haricinde en fazla 2 ortak dahil olabilir ve ortakların belirlediği iban numarası, google yönetim paneline ödeme hesabı olarak yazılacaktır. Her ay para çekme işlemi için ortaklar, fiziki bankaya giderek, hesaptaki parayı çekeceklerdir. Bu iban numarası sadece google adsense ödemeleri için kullanılacak olup, başka amaçlarla kullanılmayacaktır. Proje sahibi, çekilen tutarın %50′ sini, 1 milyon $ dolarlık ödeme tamamlanıncaya kadar alır. Sonrasında ortaklık bitirilir ve proje sahibi kendi iban numarasını yazar adsense paneline.

On bin dolar, sözleşme dahilinde, nakit olarak ödenecektir. Sözleşmede proje sahibi ve yatırımcı tarafında, ikişer şahit olacaktır.

800 milyonluk data, konuyla ilgilenen yatırımcılara uzaktan bağlantı yoluyla ya da toplantı usulü, depolama aygıtında gösterilebilir. Excel veri boyutu yaklaşık olarak 1TB kadardır. Datalar, ods formatına çevrilip de veritabanına aktarıldığında, veritabanında ki boyutu, 300 GB kadardır.

 

AŞAĞIDAKİ LİNKTE, 12. SAYFADAN İTİBAREN ADSENSE KAZANÇ MİKTARLARININ EKRAN GÖRÜNTÜLERİ VARDIR. TIKLAMA ORANI VE GOOGLE’ IN TIKLAMA BAŞINA NE KADAR ÖDEMELER YAPTIĞIYLA İLGİLİ EKRAN GÖRÜNTÜLERİ VARDIR.

AŞAĞIDAKİ PROJE DETAY LİNKİNE TIKLADIKTAN SONRA AÇILAN SAYFADA EKRANIN ALTINDA ”DOSYAYI İNDİR” BUTONU VARDIR. BU BUTON, EKRAN BOYUTLARINA GÖRE SAYFA İLK AÇILDIĞINDA GÖRÜNMEYEBİLİR, BU YÜZDEN, SAYFAYI BİR MİKTAR AŞAĞI KAYDIRMAK GEREK.

PROJE DETAYLARI: https://dosya.co/dnrayg8vcefw/Kiralama_amaçlı_rapor-_Recep_Velivar_-_800_Milyon_Datası_-_Kopya.docx.html


Bu ilanın süresi dolmuş.

Benzer İlanlar