Proje veya Şirket Ortaklığı

Sanalsaha.tv

250.000 tl

Ortak Arıyorum – Yatırımcı Arıyorum

Yakın bir dönemde kurulmuş olan yazılım firmamdaki hali hazır , aktif ve müşterisi olan bir projemde yatırımcı ortak aramaktayım. Projenin hitap ettiği sektör spor tesisleri olmakla birlikte bu sektörün gereksinimi ve zorunluluğudur. Mevcut sektörde rakip olarak Tüm Türkiyede olmasada Istanbul ağırlıklı olmak üzere boy gösteren bir firma hali hazırda mevcuttur ve tek el olmanın verdiği avantaj ile sürekliliğini devam ettirmektedir. Proje Startupımız yaklaşık 6 ay öncesinde başlamış olup , mevcut sektördeki firmanın verdiği hizmetin kat be kat üzerine çıkmış ve 1 ay kadar süre önce sona erip , piyasaya açılıp , bünyesine müşterileri hızlıca dahil etmeye başlamıştır.
Mevcut durumda iş yoğunluğum üzerine proje üzerinde yönetimi sağlayabilicek , gerekse pazarlama ve satış , gerekse organizasyonu sağlayabilicek Yönetici bir Ortak aramaktayım. Firmam Bir Yazılım Şahıs firması olmakla birlikte , anlaşıldığı taktirde LTD ye geçiş sağlanılabilir.

– Şirketin Bulunduğu Şehir
İstanbul ( Anadolu )
– Hedef Sektör
Kurumsal yazılım, Tüketici ürünleri, Donanım, Yazılım
– Hedef Kitle
Spor Kompleksleri ve Spor Tesisleri
– Pazarlama stratejisi
Proje daha taze olduğu için , pazarlama genel anlamda doğrudan pazarlama , reklamlar üzerinden , sosyal ağlar üzerinden veya yüz yüze sağlanmaktadır.
– Gelir modeli
Sözleşme dailinde müşterilerimize 12 ay olarak hizmet sözleşmesi sağlamaktayız. Aylık periodlar da veya Yıllık olarak alınmaktadır ödemeler.
– Pazar Müşteri Hacmi
Pazardaki hacim tüm türkiyede ortalama 16 bin müşteridir.
– Pazar büyüklüğü
50.000.000 TL ( Yıllık ) ( Tüm müşteriler Dahil Edilirse )
– Hedeflenen Pazar Payı
İlk sene için hedef aktif 100 müşteri ile birlikte 200 tesisdir.
– Rekabet
Mevcut sektörde yaklaşık 3 yıldır boy gösteren ve tek el olan bir firma mevcuttur. Yaklaşık 300 + üzeri müşterileri ve yaklaşık 600 adet hizmet verdikleri tesis mevcuttur. Bu da tamamen ilk ve tek olmalarından kaynaklıdır. Mevcut ürünümüz rakip firmanın hizmet verdiği ürünün bir kaç yıl ilerisinde olmakla birlikte rakip olarak görülmemektedir.

Proje veya Şirket Ortaklığında Talep Edilen Miktar ve Teklif Edilecek Hisse yüzyüze veya özel görüşülecektir. Merak amaçlı veya bilgi amaçlı lütfen iletişime geçmeyiniz dönüş sağlanmayacaktır. Ciddi düşünen , bütçesi hali hazırda mevcut olan , işlerimizde birlikte hareket edebilicek , yönetici olabilicek ve bilişim sektöründe daha önceden çalışmış arkadaşlar dönüş sağlarsa sevinirim.

Saygılarım ile ;

İlan sahibine mesaj göndermek için üye girişi yapın.


Yeni - Yatırımcı profilinizi bir kez oluşturarak bu ilana veya diğerlerine çok daha hızlı başvurabilirsiniz.

Benzer İlanlar