Robot takımımız için sponsor arıyoruz

Merhaba,

Bizler YTÜ Maçka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Vex Robotics takımı üyeleriyiz. 2019’dan bu yana Vex Robotik turnuvalarına katılmaktayız. 2022-2023 sezonunda yapılacak olan VRC (Vex Robotics Competition) Robot yarışmasına hazırlanıyoruz. Bu sezonki amacımız Türkiye elemelerinde başarılara imza atıp, Amerika Finallerinde ülkemizi temsil etmektir.

VEX Robotics yarışması uygulamalı eğitimlerin ardından ortaya somut bir proje çıkarmaya fırsat tanımaktadır. Yarışma dünya genelinde en büyük robot etkinliği olarak özel bir saygınlığa sahiptir. Süreçte her insanın mevcut bir problemi çözmek için fikir yürüterek geleceği şekillendirme yaşadığı görülmektedir. Bu yarışma sayesinde öğrenciler, mühendislik deneyimini çok genç yaşta elde etmektedir. Her yıl düzenlenen dünya şampiyonları sonucunda lise öğrencileri farklı platformları deneyimlemektedir.

Gelecek nesillere robotun ne olduğunu öğretmek ve robot yarışmalarında ülkemizi temsil etmek için çıktığımız bu yolda  Künye – Kobi Vadisi
ile işbirliği yaparak yarışmalarımızda yanımızda olmanızı isteriz. Üzerinde  çalıştığımız proje ve detaylarına göndermiş olduğumuz dosyadan ulaşabilirsiniz.

Şuan ki sponsorlarımız bazı ihtiyaçlarımızı karşıladı. Geriye kalan ihtiyaçlarımız için siz sponsorlarımızın desteğini bekliyoruz.

Saygılarımızla..


Bu ilanın süresi dolmuş.