sağlık turizmi için yatırımcı aranıyor

05058165002 2e danışmanlık hizmetleri

200.000 tl

Girişim – Sponsor Arıyorum – Yatırımcı Arıyorum

start-up şirketimiz için yatırımcı aranıyor.

 

ilk başta kendimizi tanıtmak isteriz. Ozan Efe Ay ve Erkan Özdemir olarak ikimizde American Hotel & Lodging Educational Institute mezunuyuz. Yaklaşık 10 yıla yakın bir süredir turizm sektörü içindeyiz. Aylarca yaptığımız plan ve strateji çalışmalarından sonra geçen sene mayıs ayında şirketimizi kurduk.

Biz Ne Yapıyoruz?

* Anlaşmalı olduğumuz hastaneler ve klinikler sayesinde; Yurtdışında ki bir insanın her türlü tıbbi ihtiyaç karşılama (estetik ameliyatlar, göz ameliyatları, diş tedavileri vb.)

*Ülkemize gelicek kişilere her türlü tıbbi olmayan şeylerde yardımcı olma (uçak bileti, otel konaklaması, paket turlar vb.)

*Rhinoplasty (burun ameliyatı), saç ekimi, göz ameliyatı vb. şeylerin kursu için yurtdışında ki doktor ve doktor adaylarına staj imkanı (yurtdışından bunlarla ilgili çok talep var)

Neden yatırımcı arıyoruz?

Aslına bakarsanız planda olmayan ekonomik harcamalar çıktı ve gerekli yatırım paramız şu an yetersiz durumda.

 

Yatırımcının şirketimize yaptığı yatırımla ne yapmayı düşünüyoruz?

ilk başta eksik bazı evraklarımızı tamamlar ve yurt dışında ki sağlık turizmi ile olan her fuara katılınır. Yurt dışında ki kliniklerle anlaşma yapmak için yurt dışına gidilir. Bu sırada sosyal medyalardan sponsor reklamları ile şirketimizin bilinirliği arttırılır.

 

Neden Biz?

Geçen eylül ayında izmir il sağlık kordinatörüne fikirlerimizi ve yapmak istediğimiz şeyleri anlattık ve bizim bu işi yapabileceğimize çok inandığı için Ege Üniversitesi Dekan’ı, Ege Üniversitesi Öğretim Üyeleri ve Doktorların katıldığı bir görüşme yaptık. Çok olumlu geçti görüşme ama devletten maddi olarak bir destek alamadık. Azmimize ve bilgi birikimize çok inanıyoruz ve yatırımcı arıyoruz. Kosgeb vb. devlet destekleri için sertifikamız mevcuttur.

Neden Türkiye’de Sağlık Turizmi?

Yurtdışında ki sağlık hizmetlerine göre ülkemizin  çok daha ucuz olması, yurtdışında ki hastenelerin çok ileri bir tarih için randevu vermesi, türk doktorlarımızın yurt dışında ki çoğu ülkedeki doktorlara göre çok daha deneyimli ve tecrübeli olması

 

Detaylar için lütfen iletişime geçiniz.

Lütfen üye girişi yapınız.