Sağlıklı Yaşam ve Yoga Stüdyosuna hisse devirli yatırımcı

Website 05302184463 Selmin İnce

500.000 tl

Satılık Hisse – Yatırımcı Arıyorum

İstanbul ili Anadolu yakasında bulunan yoga stüdyomuzu farklı kolları da dahil etmek ve insan sağlığına dair daha fazla iş yapmak için yatırımcı arıyoruz.

Yoga üzerine kurulmuş olan ve bir senedir hizmet veren stüdyomuza, kişilerden gelen talepler doğrultusunda insan sağlığını fiziksel ve ruhsal boyutta iyileştirmeye yönelik farklı dalları da eklemeye başladık. Nefes, refleksoloji, diyet, access bars, astroloji, yoga terapi, aile dizimi gibi farklı farklı alanlara yöneldik ve bunları biraz daha duyurmak ve stüdyoyu biraz daha yeni projelere uygun hale getirmek için yatırımcı arayışına girdik. Kurumsal firmalara bütüncül sağlık, çalışan sağlığı yönünde destek vermek yolunda ilerliyoruz. Üniversiteler ile de bütün bu konularda (ilk olarak Fenerbahçe Üniversitesi ile) girişimlerimizi başlattık ve sürekli eğitim merkezlerinde eğitimler açtık.

Günümüzde bildiğimiz tıp çok kısıtlı bir alanda hizmet vermekte ve kişilerin sağlıklarının iyileşme potansiyeli göz ardı edilmekte. Biz burada kişileri hem ruhsal hem bedensel farkındalıkla günlük yaşama hazırlayarak, yaşam kalitelerini artırmaktayız.

Lütfen üye girişi yapınız.

Benzer İlanlar