Satılık e-ticaret sitesi + ltd şirketi! satışa hazır!

05392964034 SEVDA YURT

ALMİA GRUP E TİCARET TEKSTİL İNŞAAT LİMİTED ŞİRKETİ

Satılık Şirket – Girişim – Devren İşyeri

KENDİ İŞİNİ KURMAK İSTEYENLER ! SİZE HAZIR BİR ŞİRKET …

-E-ticarete adım atmak isteyenler , imalat, ihracat için mutlaka değerlendirilmesi gereken bir yatırım, bugün alan kişi yarın satışa devam edecek şekilde devredilecektir.

– Hiçbir bankada kredisi çek defteri v.s hiçbir pürüzü bulunmamaktadır. Firmanın ana faaliyet konusu e ticarettir fakat kurulum yapılırken ticaret sicil gazetesine birçok iş alanı yazılıp tescil ettirilmiştir. Bizler bayan giyim satışı yapmaktayız fakat alan kişi aklına gelebilecek birçok iş dalında rahatlıkla ticaret ve üretim yapabilir. Firmamız e-fatura mükellefi olup özel entegratör kullanmaktadır. Web sitesi ETBİS e kayıtlıdır….

-Site yaptırmak yerine müşterisi ve işleyişi çalışan bir site sizi bir adım öne taşıyacaktır. İnstagram hesabımız ile kendiniz sosyal medya’dan anlıyorsanız veya sosyal medya uzmanları ile çalışarak ödediğiniz bedeli 3-4 ayda çok rahatlıkla çıkartıp, bu süreçten sonra kar etmeye başlayabilirsiniz.

-Satın alacak kişiye, alımdan sonra 15 gün boyunca işleyişi, mesajlaşma vs. işin püf noktalarını öğretebilirim.

-Sancaktepe de ofis+ depo olarak kullanılan aylık 750tl kirası olan 55m karede hizmet vermekteyiz. Ofis de tüm ofis malzemeleri mevcuttur. Masaüstü bilgisayar+ yazıcı+masalar+ koltuklar+manken+askılıklar+ Canon eos70d fotoğraf mak.+ mercek+ 3 lü ışık sistemi+ çelik raflar+internet… işleyiş için tüm malzemeler.

-100 bin civarında stoklu ürünümüz vardır. Trendyol ve benzeri pazaryerlerinde aktif satışlarımız mevcuttur.

-Stoklu-stoksuz, Pazaryerli- pazaryersiz kısaca Şirket ve pazaryerleri ayrı ayrı satılabilir karşılıklı konuşup -anlaşılarak…

Detaylı Bilgi için lütfen arayınız…!!!!

Lütfen üye girişi yapınız.

Benzer İlanlar