21 Yıllık Satılık Şirket – Satılık Marka – Yatırım Teşviği

www.uygunbilet.com Didyma Turizm Seyahat Acentası’nın markasıdır.

Satılık Şirket – Satılık Marka ” uygunbilet.com ” Didyma Turizm Seyahat Acentası’nın markasıdır. Şirketimiz «Didyma Gıda Makine Tekstil Turizm Nakliye Kozmetik Danışmanlık Kuyumculuk San.Tic.Ltd.Şti. 2002 yılında kurulmuştur. 5427 numara ile TÜRSAB’ta ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nda kayıtlı A Belgeli Seyahat Acentası’dır. Aynı zamanda A-0088 numarayla Sağlık Turizmi Akreditasyonu ile Sağlık Turizmi yapabilme özelliği olan bir firmadır. “Karşıyaka” markası Didyma Gıda Makine Tekstil Turizm Nakliye Kozmetik Danışmanlık Kuyumculuk Ltd.Şt. patentli markasıdır ve 5 ayrı sektörde iş yapabilecek ana maddeleri kapatmıştır. Marka değerlemesi 550.000TL olan bu marka ile 5 ayrı sektörde korumalı iş yapabilecek bir markadır. ( Ev Tekstili- Züccaciye, Danışmanlık-Organizasyon, Kuyumculuk-Takı, Satış Pazarlama, Tekstil alanlarındaki maddeler (9-14-21-25-35 nolu maddeler) Çünkü “Karşıyaka” markasınındır. Yine iyi bir yatırımcı tüm Türkiye’nin sevdiği Karşıyaka ilçesinin markasını yaratıp satabilir. Marka değeri her bir alan için belirlenmiş olup Didyma Gıda Makine Tekstil Turizm Nakliye Kozmetik Danışmanlık Kuyumculuk Ltd.Şt.’nin malıdır. Bu marka ile 5 ayrı sektörde ürün üretebilir hem yurtiçi hem de yurtdışı ürünleri satabilir ve ihracat yapabilirsiniz. Didyma Turizm Ltd.Şti. yi satın alan uygunbilet.com, ” KARŞIYAKA “ markasının sahibi olacak. Gelecek online de diyorsanız uygunbilet.com tam size göre bir yatırım. Domain Bitiş Tarihi 4 Yıl Üzerindedir ve Uygundur. Domain Yaşı:14 Kayıt Tarihi:02/11/2007 Kalan Gün:1640 Bitiş Tarihi: 02/11/2025

Satış Fiyatımız / 21.000.000,-TL / 1.000.000,-Euro Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

Didyma Gıda Makine Tekstil Turizm Nakliye Kozmetik Danışmanlık Kuyumculuk Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Devir Raporu

Satış Bedeli :
Satışa Konu Değerler :
uygunbilet.com web sitesi
cometohealthtourism.com
Uluslararası Sağlık Turizmi Yetki Belgesi
Aşağıdaki sektörlerde ‘’Karşıyaka’’ isim patentine sahip (9,14,21,25,35)
Eğitim,
Kuyumculuk,
Döviz,
Ev tekstili,
Züccaciye,
Satış pazarlama

 

Şirketin Sunduğu Hizmetler
Uçak bileti satışı
Otel rezervasyonu
Sağlık turizmi yapılıyor,
Araç kiralama
Transfer
Paket tur
Kişiye özel tur
Vize işlemleri
Yurt Dışı seyahat sağlık sigortası
Incoming
Kapalı grup hizmetleri

 

SWOT ANALİZİ

 

Güçlü Yanlar
A belgeli turizm şirketi. Her türlü turizm faaliyetlerinde bulunabilir.
20 yıllık köklü bir işletme
uygunbilet.com 14 yıllık domaine sahip
Kredibilitesi yüksek.  Yatırım teşviği alabilirsiniz.
Findeks Kredi notu 1900
Pandemi döneminde kredi desteği alan 200 firmadan biri
Sicili temiz. Borçsuz.
Sağlık turizmi yetki belgesine sahip İzmir de 7 ülke genelinde 120 acenteden biri
Karşıyaka ismi 5 ayrı sektörde patent sahibi
Halen faal
Pandemi döneminde ayakta kalıp faaliyetlerine devam edebiliyor.
Sadık müşteri kitlesi mevcut.
İhracat geçmişi var. 2002-2006 arası Japonya ya kilim ihraç edildi.

Zayıf Yanlar
Güçlü ve kalabalık bir ekipten yoksunluk
Sosyal medya ve dijital pazarlama hesap yönetimi profesyonelce yapılmıyor.

Fırsatlar
Kuruluşlarda uygunbilet.com personeli çalıştırmak.
Yurtdışındaki yaşlı bakım merkezlerinde yaşayan Türkler Türkiye deki huzur ve yaşam merkezlerine getirilebilir.

 

“www.cometohealthtourism.com sanal portalımız ile de tüm dünyadan sağlık hizmeti için yine “Didyma Turizm Ltd.Şti” garantisi ile bağlantı kurabilir ve tam donanımlı ve kaliteli ancak daha uygun fiyata sağlık hizmeti alabilmenizi sağlamaktayız.

www.uygunbilet.com Didyma Turizm Seyahat Acentası’nın en önemli ve gelecek vaat eden bir markasıdır.

DİDYMA TURİZM , geliştirdiği hizmet kalitesini “www.uygunbilet.com” web portalı ile başta Türkiye olmak üzere  sektörel hizmetlerini uluslararası boyuta taşıyarak,  müşteri hizmetleri ve lokal hizmetleri  bir araya getirerek “Verimli Kalite” prensibi ve profesyonel satış ekibi ile ulaşmış , böylece  müşterilerine güvenli ve en hızlı şekliyle hizmet vermeye devam etmektedir.

www.uygunbilet.com aynı anda *7 Dil seçeneği ve *7 para birimi  ile uluslararası son tüketiciye de kolay işlem yapılabilme olanağı sağlayan sanal portaldır. ( Alt yapıyı aldığınız aracı kuruma bağlı olan bir sistemdir.)

Ancak uygunbilet.com ile geliştirilecek bir çok ihtisas alanı  vardır, ancak maddi yoksunluk nedeniyle yapılamamaktadır.  Alacak olan  yatırımcıya, satıştan sonra bu fikirlerimizi de ileteceğiz ve hakkettiği yere gelmesini sağlayacağız. Biliyorsunuz ki günümüz artık dijital satışa odaklı ve domain adımız kendi alanında emsallerine göre çok daha güzel isme sahiptir ve yapılacak alt yapı eksikliği ve güçlü bir yazılım ekibiyle daha iyi bir konuma getirilebilecek kapasiteye sahiptir.

Biz şu anda elimizdeki olanaklarla kurumsal devam etmek zorunda kaldık. İyi bir yatırımcı Didyma Turizm Ltd.Şti. markası uygunbilet.com portalını satın aldığında, yazılım ekibiyle hem yurtiçinde hem de yurtdışında rekabet edebilir, çok güçlü bir portal haline gelecektir.

www.cometohealthtourism.com sanal portalı da Sağlık Turizmi sektöründe hizmet veren markasıdır ve AK-0088 numaralı Sağlık Turizmi Yapabilir belgesi ile dünyanın her ülkesinden, Sağlık Turisti  hangi sağlık problemi olursa olsun, ülkemize  getirebilir ve ülkemizin değerli sağlık hizmeti tesisleri ile sağlık desteği verip, hizmet ihracatı yapabilir Şu anda İngiltere ve Almanya’daki Temsilcilerimizle  iş geliştirmeye devam etmekteyiz. 10. Kalkınma Planında da en üstlerde yer alan Sağlık Turizmi ihtisas alanı ülkemizinde 2023 hedefleri arasındadır ve gelecek bu sektörde şekillenmektedir.

“Karşıyaka” markası Didyma Gıda Makine Tekstil Turizm Nakliye Kozmetik Danışmanlık Kuyumculuk Ltd.Şt. patentli markasıdır ve 5 ayrı sektörde iş yapabilecek ana maddeleri kapatmıştır. Marka değerlemesi 550.000TL olan bu marka ile 5 ayrı sektörde korumalı iş yapabilecek bir markadır.  ( Ev Tekstili- Züccaciye, Danışmanlık-Organizasyon, Kuyumculuk-Takı, Satış Pazarlama, Tekstil alanlarındaki maddeler (9-14-21-25-35 nolu maddeler) Çünkü “Karşıyaka” markasınındır. Yine iyi bir yatırımcı tüm Türkiye’nin sevdiği Karşıyaka ilçesinin markasını yaratıp satabilir. Marka değeri her bir alan için belirlenmiş olup Didyma Gıda Makine Tekstil Turizm Nakliye Kozmetik Danışmanlık Kuyumculuk Ltd.Şt.’nin malıdır. Bu marka ile 5 ayrı sektörde ürün üretebilir hem yurtiçi hem de yurtdışı ürünleri satabilir ve ihracat yapabilirsiniz.

Dİdyma Turizm Ltd.Şti. yi satın alan ; uygunbilet.com, Karşıyaka markası nın da sahibi olacaktır.

Domain Analizi

Domain Bitiş Tarihiniz 4 Yıl Üzerindedir ve Uygundur.

  • Domain Yaşı:14
  • Kayıt Tarihi:02/11/2007
  • Kalan Gün: 1640
  • Bitiş Tarihi: 02/11/2025

Satış Fiyatımız  / 1.000.000,-Euro/ 21.000.000,-TL

Saygılarımla / Best regards / Mit freundlichen Grüßen,
0090 532 625 0975 Elif CANASLAN, Mrs.


Elif Canaslan

Didyma Turizm Seyahat

Lütfen üye girişi yapınız.