Sebze meyve tedarik firmamıza yatırımcı

Ankara’da faaliyet gösteren toptan sebze meyve tedarik şirketimize, büyüme sürecinde ihtiyaç duyduğu finansmanı sağlayacak yatırımcı arıyoruz.

İlgili bütün küresel otoriteler tarafından gıdanın önümüzdeki yıllarda çok değerleneceği ve bu alana yatırım yapanların yatırımlarını katlayacağı değerlendirilmektedir. Firmamız Ankara’da işletmelere ve kurumlara toptan sebze meyve tedariki sağlamaktadır. Ayrıca işletme ve kurumlar ile görüşmelerimiz devam etmekte ve yoğun talep almaktayız. Bu alanda önümüzdeki yıllarda çok büyük potansiyel görmekteyiz. Hali hazırda adrese teslim toptan sebze meyve tedariğinde kurumsallaşmış yapıların olmaması bizi hedeflerimize hızla yürümeye mecbur bırakmaktadır. Bu alanda potansiyel çok yüksektir. Yatırımcımız beklentilerine paralel tatmin edici oranda kazançlar elde edebilecektir. Yatırımcımızın sunacağı finansman depo-soğuk hava odası, araç filosunun yenilenmesi-genişletilmesinde kullanılacaktır.

Bu özet sunum ışığında gerekli atılımı sağlamamıza katkı sunacak finansmanı sağlayabilecek kişi ya da kurumla kazan kazan ilkesinde büyük ve verimli işler yapacağımıza inanıyoruz.

Yatırımcımızla ayrıntıları paylaşmak için heyecanlıyız.

Saygılar

NOT:

-Bu bir iş ilanı değildir.

-Sadece ciddi yatırımcılar arasın.


Bu ilanın süresi dolmuş.

Benzer İlanlar