temizligegel.com Online temizlik portalı ortağını arıyor

5064394949 unal canbay

100.000 tl

Ortak Arıyorum – Satılık Hisse – Yatırımcı Arıyorum

Sayın yetkili,

20 senelik yazılım ARGE deneyimimiz ile Türkiye de istihtamını arttırmaya yönelik projeler geliştirmek ve BİREYLERİN maddi bağımsızlarını sağlamalarına yönelik geliştirdiğimiz ve yayına başlayacak olan projemize yatırımcı ortak aramaktayız. Talep etiğimiz yatırım ortaklık bedeli birden fazla kişi tarafından karşılanabilir.

Her yıl bir kac milyon dolar büyüyen bu talebe hizmet veren profesyonel yapı sayısı çok az

Yatırımcı talebı olursa yatırım bedelını ve hısse oranını arttırabılırız

Online Temizlik temizligegel.com

Projemize hisse karsılığı 100.000 TL yatırımcı aramaktayız.

temizligegel.com ev ve ofislere profesyonel temizlik hizmeti sunan online bir platformdur. Referanslı, adli sicilleri kontrol edilmiş ve düzenli eğitimlerden geçirilen temizlik profesyonelleri temizligegel.com çatısı altında ev ve ofislere profesyonel temizlik hizmeti sunar. Temizlik konusunda deneyimli ve işinde uzman temizlik profesyoneli, temizligegel.com ’a gelen talep doğrultusunda sistem üzerinden müşterilerin evleri ve iş yerleri ile bir araya gelmektedir. %100 Mutluluk Politikası ile çalışan temizligegel.com , temizlik sürecinde evleri policeli Sigorta ile güvence altına alır.

temizligegel.com magaza bölümünde temızlık urunlerının satısıda yapılacaktır.Organık ve Kımyasal temızlık urun cesıtlerını üyeler biriktirdikleri para puanlarıyla ücretsiz ürün alma imkanına sahip olacaklardır.

iyi çalışmalar

Lütfen üye girişi yapınız.

Benzer İlanlar