Toptan Gıda / Dış Ticaret Şirketine ÇOK ACİL Yönetici Ortak / Sermayedar Aranıyor… -SON ÇAĞRIMIZDIR-

05511671755 Leo G. Ugur

10.000 USD

Toptan Gıda / Dış Ticaret Şirketine
ÇOK ACİLYönetici Ortak Aranıyor…
-SON ÇAĞRIMIZDIR-

* Dış Ticaret teşviklerinden dolayı açılması gereken Gıda İthalat-İhracat şirketine: %5 ile %10 arasında ortak olabilecek (10.000-20.000 USD) ile
–YASAL-  T.C Vatandaşı ortak yönetici aranıyor.
* Ortaklık payı ve teklifimiz TEK KİŞİiçin, kısa bir süreliğine geçerlidir.
Gayet açık ve net.
* Ortak Adayı, şirketimizde kadrolu ve ilgili branşına göre maaşlı olarak İstanbul ofisimizde de yönetici ortak ( Managing Partner ) olarak aktif görev alacak. (Ön Muhasebe, İdari İşler, Gümrük veya Satınalma uzmanlık alanları tercihimizdir. Maaş başlangıç paketimiz 2.750 SGD’dır. (yaklaşık 12.000 TL)
* ZAMAN KISITLAMASI OLDUĞUNDAN, İŞLEMLERİ ÇOK ACİL GERÇEKLEŞTİRMEK ZORUNDAYIZ. BU AYNI ZAMANDA SON ÇAĞRI ve TEKLİFİMİZDİR.
* Maaş haricinde İKİ AYLIK ortalama nemanız 3000-4000 USD tekabül ediyor. (yani maaş ile birlikte 25.000-35.000 TL arasıdır). Zaman içinde bu rakam ticaret hacmine göre artacaktır. Yönetici Ortak, ofis masraf ve giderlerinden sorumlu olmayıp, her iki ayda bir nemasını alacaktır.

* Sermayenin geri dönüşü, kar oranı zaten talep edilen ücretin üzerinde. Sadece Türkiyede yetkili bir temsilci bulunmasını istiyoruz. Bilginiz olmayan konuda ilgisiz, alakasız YORUM ve MESAJ atmayın.  Para kazanmak isteyen, çalışmak isteyen ve ileriye dönük kendi iş yatırımını da yapmak isteyen varsa: verilen telefonu arayın, görüşelim.
* Türkiyedeki ofisimizin merkezi Şişli olacaktır. Şirket sadece nakit çalışacağından: çek, senet, kredi kartı ödeme vs gibi işlemler yapılamayacaktır.

Detaylı bilgi ve sorularınız için

İlan sahibine mesaj göndermek için üye girişi yapın.

yatırımcı bulun