Türkiye‘de Tek Olun! Patentli Makinasıyla Tüm Şirket

  • Üretim
  • Bursa
  • 1.000.000 TL

05052340771 Filomat

Satılık Şirket – Satılık Patent

Sadece bir makinayı alabileceğiniz fiyata, hem çalışır haldeki  Türkiye’nin ve dünyanın tek Patentli sanayi tipi Filografi Çivi Çakma makinasını, hem de kurulu sistemiyle tüm atölye ve içindeki yaklaşık 300 -350 bin TL lık malzemeleri, tezgâhları ve makinaları ( 1 adet pnömatik agraf makinası, 1 adet köşe kesme makinası, 1 adet deposu ile birlikte (200 Lt.) 8 bar kompresör, 1 adet hava kurutucu, 1 adet yedek çivi sıralayıcı, yaklaşık 38 kg. filografi teli, 16 çeşit filografi kumaşı, 150 kg. kadar filografi çivisi, çok sayıda ambalaj malzemeleri ve kolileri, kumaş kesim tezgâhı) veriyorum.

Filografide hem çivi çakımı hem de tel örümü elle yapılıyordu ancak bu iki iş de son derece zor ve zaman alan bir iş olması sebebiyle 2018 yılının Aralık ayında tasarımını yaparak Filografi Çivi Çakma Makinası faydalı model patent başvurusunda bulundum ve makinayı yaptırıp çalıştırdım. 2020 yılında başvurum onaylandı. Örme konusundaki probleme çözüm olması için de 2021 yılının Ağustos ayında Filografi Örme Robotu Faydalı Model patent başvurusunda bulundum ve 2022 yılının Haziran ayında patent başvurum onaylandı.
Bu patentler sayesinde Filografinin makina ile seri üretimini Türkiye’de yapmaya tek yetkili firmayız. İlanda belirtilen fiyat patent hariç fiyattır, eğer istenirse firmayı alacak kişiye patentler uygun fiyattan verilecektir, fiyat görüşülür.

Bu patentlerle neler yapabilirsiniz?

1- Türkiye’nin 81 ilinde toplamda 11.367 spor kulübü ve 127 tane de profesyonel futbol kulübü bulunmaktadır. Bu kulüplerinin taraftarlarına kendi isimlerinin yazılı olduğu kişiye özel Takım Amblemi yapılarak satılabilir. Özellikle büyük takımların ürün satış mağazalarıyla anlaşmalar yapılıp o mağazalarda da satış yapılabilir. Bundan kulüpler de büyük karlar elde edecekleri için sıcak bakacaklarına eminim.
2- Özellikle devlet kurumlarında gerçekleşen atama ve emeklilik gibi önemli olaylarda personele verilmek üzere çeşitli hediyeler yaptırılmaktadır, bu tarz hediyeler yapılarak satışı kurumlara gerçekleştirilebilir.
3- İnsanlar özellikle masalarında önem verdikleri şeyleri görmek isterler. Mesela bayrağımız, tuttukları takımın amblemleri, kendi firmalarının logoları gibi. Bunları masa takımı halinde yaparak isteyen herkese satışını yapabilirsiniz.
4- 2023 ve 2024 yıllarında seçimler var. Türkiye’de faaliyet gösteren 105 siyasi parti bulunmaktadır. Bu partilerin üyelerine yada toptan olarak partilere hediye maksatlı olarak isimlerinin yazılı olduğu kişiye özel Parti Amblemi yapılarak satılabilir.
5- İnsanlar doğum günü, anneler günü, sevgililer günü gibi özel günlerde birbirlerine isimlerinin yazılı olduğu kişiselleştirilmiş filografi tablolarını yada sevdiklerine ait silüetlerini hediye edebilirler ve bu tabloları sizden daha uygun fiyata ve daha çabuk kimse üretip satamaz.
6- Türkiye’de her yıl onlarca festival düzenleniyor bu festivallere yerli yabancı birçok turist katılıyor. Festival konusuyla ilgili tablolar yapılarak buralarda satışı yapılabilir.
7- İşletmelere bu tablolardan reklam panoları bile yapıp satabilirsiniz.

8- Özellikle Arap ülkelerine gösterişli Filografi tabloları yapılıp ihraç edilebilir ve bununla ilgili devlet desteklerinden faydalanılabilir.

9- Şok, Bim, A 101 gibi marketlerin haftalık kampanyaları için Filografi eğitim setleri hazırlanarak toptan satışı gerçekleştirilebilir.

Şimdi sizin aklınıza gelen soruyu cevaplayayım. Bu işi neden ben yapmadım; maalesef sağlığımın elvermemesi sebebiyle, Robotu yaptırmak için de maddi durumum el vermemesi de diğer bir sebep.

Fiyatta pazarlık payı vardır, makul araç takası değerlendirilir.

Faydalı Model patentlerimizin koruma süreleri:
Çivi Çakma Makinası : Aralık 2028
Örme Robotu : Ağustos 2031

Lütfen üye girişi yapınız.