Türkiye’de ve Dünyada tekiz iddialıyız

Girişim özeti;

Doktor Balık doğal bir terapi zinciridir. Kısaca ülkemizden 1843 te kaçırılmış anavatanı sivas bölgesi olan Garra rufa (Doktor Balıkları) 5 yılın sonunda üretmeyi başararak dünyada;
1-Resmi Balık üreten
2-Konsept uygulayan
3-Franchise veren
4-İhracat yapan
5-Krem üreten (AR-GE tamamlandı üretim için hazır)
Tek firmayız. Hale hazırda Dünyada büyük bir pazarı olan bu sistemi ihracatlara başladık.Samimi olmak gerekirse TL lik instagram reklamı ile ve yıllardır google 1.sırada olmamızın vermiş olduğu güvenle Arnavutluk için çok kapsamlı bir distirbütörlük anlaşması yaptık.Ulusal basında Bir kaç defa girişim hikayemiz çıktı.Kısaca potansiyeline çok inandığımız ülkemize çok büyük getirisi olacağını düşünmekle birlikte Türk markasının dünyaya çıkacağı çok önemli bir Startup haline getirdik.Amacımız alacağımız yatırım ile tesis üretim kapasitemizi arttırmak ve direk reklamlarla Arap ülkeleri başta olmak üzere hızlıca distiribütörlük çalışmalarına başlamak.

İş Modeli;

Doktor Balık ,Sedef , Egzema , ve mantar hastalıklarına iyi gelen bilimsel litaratürlerde kanıtlanmış bir balık türüdür. Dünyada eğlence ve doğal manikür pedikür alanında da ve eğlence sektörüne de girmiş bir hızlı kazanç yöntemidir. Yani çıkarmış olduğumuz konsept ile insan trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde kurmuş olduğumuz kioks ve stand konseptimiz ile ayaklarını akvaryuma sokan insanlar balıklardan almış olduğu haz , rahatlama ve masaj etkisiyle 10 dk 5 euro 10 dk 10 euro gibi fiyatlarla tamamen zamanı satmaya yönelik bir girişim modelidir. Yani özet olarak şöyle diyebiliriz , doktor balık rahatlama şifanın yanında zamanıda satan bir iş modelidir.

Pazar ve Rekabet;

Hale hazırda dünya pazarı araştırıldığında geliştirdiğimiz iş modeli kapsamında rakibimiz bulunmamaktadır. Yani balığı üreten , balığın yemini üreten ,balığa zarar vermeyen dezenfekten spreylerini üreten , balıkla ilgili krem Arge lerini tamamlamış üretime hazır 4 çeşir kremi olan ve Kioks ve franchise modelleriyle pazarda dünyada bizimle rekabet edecek bir başka kuruluş ve şirket yoktur. Pazarına bakıldığında ise dünyada yapmış olduğumuz araştırmalara göre 20-25 Milyon senede balık satışı gerçekleşmektedir.

 

SON OLARAK; Doktor Balıklar için hazırlanmış kremlerimiz üretime hazır ARGE si yapışmış olarak bekliyor.Kremlerimiz çıktığında hazırda bulunan tüm pazarımıza satış yapacağız. Deneme reklamı cıkardık reklam bütcesinin 35 katı ön sipariş aldık.


Bu ilanın süresi dolmuş.

Benzer İlanlar