Türkiye’nin en modern Keçi çiftliği

  • Tarım - Hayvancılık
  • İzmir

05325476922 cengizhan orpak

20.000.000 tl

Yatırımcı Arıyorum – Devren İşyeri

Bon SC Tarım Gıda Hay. San. Tic. Ltd. Şti

2016 yılında doğru ve sağlıklı gerçek içme sütü üretmek ve İyiliği büyütüp yaymak için Keçi çiftliği kurma yoluna koyulduk. Bon SC çiftliği İzmir Menderes Çataltepe’de kuruldu.

Sanatçı edasıyla bir eser üretmek, bu güzel ürün için şükretmek büyük mutluluk.  İşimizi mükemmel olacak şekilde – hem insanlar, hem hayvanlar için- Doğaya saygı ile yapıyoruz. Keçilerin neye ihtiyacı varsa, 80 dönüm arazi içinde meraları, 4 mevsim bahar sağlayan cam sera içinde gübreye basmayacakları barınakları, yiyecekleri doğal bitkiler ve her türlü konfor. Biz çalışanlar için kolaylık sağlayan otomasyon sistemler. Otomatik sağım, yürüyen bant yemleme sistemi, vs.

Sonuç; Sağlıklı Mutlu Keçiler ve Mutlu İnsanlar. Biz kendi adımıza Tüm Aile mutlulukla, çiftlikte çalışıyor, Keçilerimize bakıyoruz.

Keçiler mutlu, insanlar mutlu ise mükemmel mucizevi bir süt veriyorlar.

SutBon Markası ile çiftçiliğin içinde, butik mandıramızda sadece kendi sağdığımız % 100 taze keçi sütleri ve oğlak şirden mayası ile Probiyotik Türk damak tadına uygun kendimize has sağlıklı ve Lezzetli Artizan peynirler üretiyoruz.

Lütfen üye girişi yapınız.

Benzer İlanlar