Üretime hazır ürün için yatırımcı aranıyor

0542 563 54 74 yasarenginkarpiyer

3.000.000 tl

Yatırımcı Arıyorum – Ortak Arıyorum – Fon Arıyorum

İnşaat sektöründe geniş pazar payı olan sektörde ilk ve tek olan aşağıda özellikleri yazılı ürün imalatı için kriterlerimize uygun yatırımcı aranmaktadır. Söz konusu ürün: Mantolama gerektirmeyen duvar blok, yanmaz dış cephe kaplama ve lento.

Ürünle ilgili CE belgesi, UTO ( çevre ve şehircilik bakanlığı ulusal teknik onay belgesi) alınmıştır.

Ürün, tüm gazbeton ve duvar malzemelerine muadil olarak piyasaya çıkacak olup patent başvurusu kurulacak ortaklık üzerine yapılacak.

Muadil ürünlerden üstün özellikleri: Isı yalıtım özellikli olup mantolama gerektirmiyor, ses yalıtım özelliği,hafif,ekonomik,çimento esaslı,darbe dayanımı yüksek,kar oranı yüksek,su ve nemden etkilenmez. Hammadde sorunu olmayan ve tamamı yerli tedarik.

yatırım süresi 3 ay.kapasite 100 m3/gün olarak hesaplanmıştır.  imalat ve pazar payı ile yatırımın geri dönüşümü dahil tüm çalışmalar veri tabanlı ve yasal belgelere dayandırılmış olup yatırım yapacak kişinin soracağı tüm soruların cevabı belgelere ve ispata dayalı hale getirilmiştir. bu nedenle yatırım yapacak kişinin yatırım yapmaya karar vermiş olması ve yatırım sermayesinin hazır olması gerekmektedir.zira ürün talebi fazla olduğundan zamansal opsiyonumuz yoktur.

Hisse oranları,şirket yetki alanları ve sorumluluklar ayrıca görüşülecektir.

 

Yatırım için fabrikanın Ankara’da kurulması ( genel lojistik olarak)

Lütfen üye girişi yapınız.

Benzer İlanlar