Satılık Şirket – Satılık Marka – Satılık Belge

  • Turizm
  • İzmir
  • Yatırımcı bulundu

Website 0532 625 0975 Didyma Turizm Seyahat / Elif Canaslan

215.000 usd

Satılık Şirket – Satılık Marka

www.uygunbilet.com Didyma Turizm Seyahat Acentası’nın markasıdır.

Satılık Şirket – Satılık Marka ” uygunbilet.com ” Didyma Turizm Seyahat Acentası’nın markasıdır. Şirketimiz «Didyma Gıda Makine Tekstil Turizm Nakliye Kozmetik Danışmanlık Kuyumculuk San.Tic.Ltd.Şti. 2002 yılında kurulmuştur. 5427 numara ile TÜRSAB’ta ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nda kayıtlı A Belgeli Seyahat Acentası’dır. Aynı zamanda A-0088 numarayla Sağlık Turizmi Akreditasyonu ile Sağlık Turizmi yapabilme özelliği olan bir firmadır. “Karşıyaka” markası Didyma Gıda Makine Tekstil Turizm Nakliye Kozmetik Danışmanlık Kuyumculuk Ltd.Şt. patentli markasıdır ve 5 ayrı sektörde iş yapabilecek ana maddeleri kapatmıştır. Marka değerlemesi 550.000TL olan bu marka ile 5 ayrı sektörde korumalı iş yapabilecek bir markadır. ( Ev Tekstili- Züccaciye, Danışmanlık-Organizasyon, Kuyumculuk-Takı, Satış Pazarlama, Tekstil alanlarındaki maddeler (9-14-21-25-35 nolu maddeler) Çünkü “Karşıyaka” markasınındır. Yine iyi bir yatırımcı tüm Türkiye’nin sevdiği Karşıyaka ilçesinin markasını yaratıp satabilir. Marka değeri her bir alan için belirlenmiş olup Didyma Gıda Makine Tekstil Turizm Nakliye Kozmetik Danışmanlık Kuyumculuk Ltd.Şt.’nin malıdır. Bu marka ile 5 ayrı sektörde ürün üretebilir hem yurtiçi hem de yurtdışı ürünleri satabilir ve ihracat yapabilirsiniz. Didyma Turizm Ltd.Şti. yi satın alan uygunbilet.com, ” KARŞIYAKA “ markasının sahibi olacak. Gelecek online de diyorsanız uygunbilet.com tam size göre bir yatırım. Domain Bitiş Tarihi 4 Yıl Üzerindedir ve Uygundur. Domain Yaşı:14 Kayıt Tarihi:02/11/2007 Kalan Gün:1640 Bitiş Tarihi: 02/11/2025

Satış Fiyatımız / 2.550.000,-TL Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

“www.cometohealthtourism.com sanal portalımız ile de tüm dünyadan sağlık hizmeti için yine “Didyma Turizm Ltd.Şti” garantisi ile bağlantı kurabilir ve tam donanımlı ve kaliteli ancak daha uygun fiyata sağlık hizmeti alabilmenizi sağlamaktayız.

www.uygunbilet.com Didyma Turizm Seyahat Acentası’nın en önemli ve gelecek vaat eden bir markasıdır.

DİDYMA TURİZM , geliştirdiği hizmet kalitesini “www.uygunbilet.com” web portalı ile başta Türkiye olmak üzere  sektörel hizmetlerini uluslararası boyuta taşıyarak,  müşteri hizmetleri ve lokal hizmetleri  bir araya getirerek “Verimli Kalite” prensibi ve profesyonel satış ekibi ile ulaşmış , böylece  müşterilerine güvenli ve en hızlı şekliyle hizmet vermeye devam etmektedir.

www.uygunbilet.com aynı anda *7 Dil seçeneği ve *7 para birimi  ile uluslararası son tüketiciye de kolay işlem yapılabilme olanağı sağlayan sanal portaldır. ( Alt yapıyı aldığınız aracı kuruma bağlı olan bir sistemdir.)

Ancak uygunbilet.com ile geliştirilecek bir çok ihtisas alanı  vardır, ancak maddi yoksunluk nedeniyle yapılamamaktadır.  Alacak olan  yatırımcıya, satıştan sonra bu fikirlerimizi de ileteceğiz ve hakkettiği yere gelmesini sağlayacağız. Biliyorsunuz ki günümüz artık dijital satışa odaklı ve domain adımız kendi alanında emsallerine göre çok daha güzel isme sahiptir ve yapılacak alt yapı eksikliği ve güçlü bir yazılım ekibiyle daha iyi bir konuma getirilebilecek kapasiteye sahiptir.

Biz şu anda elimizdeki olanaklarla kurumsal devam etmek zorunda kaldık. İyi bir yatırımcı Didyma Turizm Ltd.Şti. markası uygunbilet.com portalını satın aldığında, yazılım ekibiyle hem yurtiçinde hem de yurtdışında rekabet edebilir, çok güçlü bir portal haline gelecektir.

www.cometohealthtourism.com sanal portalı da Sağlık Turizmi sektöründe hizmet veren markasıdır ve AK-0088 numaralı Sağlık Turizmi Yapabilir belgesi ile dünyanın her ülkesinden, Sağlık Turisti  hangi sağlık problemi olursa olsun, ülkemize  getirebilir ve ülkemizin değerli sağlık hizmeti tesisleri ile sağlık desteği verip, hizmet ihracatı yapabilir Şu anda İngiltere ve Almanya’daki Temsilcilerimizle  iş geliştirmeye devam etmekteyiz. 10. Kalkınma Planında da en üstlerde yer alan Sağlık Turizmi ihtisas alanı ülkemizinde 2023 hedefleri arasındadır ve gelecek bu sektörde şekillenmektedir.

“Karşıyaka” markası Didyma Gıda Makine Tekstil Turizm Nakliye Kozmetik Danışmanlık Kuyumculuk Ltd.Şt. patentli markasıdır ve 5 ayrı sektörde iş yapabilecek ana maddeleri kapatmıştır. Marka değerlemesi 550.000TL olan bu marka ile 5 ayrı sektörde korumalı iş yapabilecek bir markadır.  ( Ev Tekstili- Züccaciye, Danışmanlık-Organizasyon, Kuyumculuk-Takı, Satış Pazarlama, Tekstil alanlarındaki maddeler (9-14-21-25-35 nolu maddeler) Çünkü “Karşıyaka” markasınındır. Yine iyi bir yatırımcı tüm Türkiye’nin sevdiği Karşıyaka ilçesinin markasını yaratıp satabilir. Marka değeri her bir alan için belirlenmiş olup Didyma Gıda Makine Tekstil Turizm Nakliye Kozmetik Danışmanlık Kuyumculuk Ltd.Şt.’nin malıdır. Bu marka ile 5 ayrı sektörde ürün üretebilir hem yurtiçi hem de yurtdışı ürünleri satabilir ve ihracat yapabilirsiniz.

Dİdyma Turizm Ltd.Şti. yi satın alan ; uygunbilet.com, Karşıyaka markası nın da sahibi olacaktır.

Domain Analizi

Domain Bitiş Tarihiniz 4 Yıl Üzerindedir ve Uygundur.

  • Domain Yaşı:14
  • Kayıt Tarihi:02/11/2007
  • Kalan Gün: 1640
  • Bitiş Tarihi: 02/11/2025

Satış Fiyatımız  / 215.000,- USD / 2.550.000,-TL

Saygılarımla / Best regards / Mit freundlichen Grüßen,
0090 532 625 0975 Elif CANASLAN, Mrs.