uygunbilet.com – Satılık Marka

05333045758 Didyma Turizm Seyahat / Melih Canaslan

1.000.000 usd

Satılık Marka – Satılık Şirket – Yatırımcı Arıyorum

18 yıllık şirketimiz ile birlikte önemli markamız olan “uygunbilet.com” domain adımız tüm haklarıyla satılıktır.

2002 Yılında kurulan Didyma Turizm Ltd. Şti. 5427 TÜRSAB belge numarası ile DİDYMA TURİZM  olarak SEYAHAT ACENTELİĞİ hizmetleri vermeye devam etmektedir. Acentemizin en büyük markası olan www.uygunbilet.com üzerinden 7/24 online işlem yapılmaktadır.

DİDYMA TURİZM , geliştirdiği hizmet kalitesini “www.uygunbilet.com” web portalı ile Türkiye çapına yayarak,  müşteri hizmetleri ve lokal hizmetleri  bir araya getirerek “Verimli Kalite” prensibine, profesyonel satış ekibi ile ulaşmayı hedeflemektedir. Aynı anda 7 Dil seçeneği ve 7 para birimi seçeneği ile işlem yapılabilmektedir.

Didyma Turizm Seyahat 2019 yılında Sağlık Bakanlığı’na akredite olarak yurt dışından sağlık turizmi kapsamında ülkemize hasta getirip tedavi ettirebilme yetkisini almıştır. Bu kapsamda saç ekimi, diş implant, yağ aldırma , mide küçültme , yüz gençleştirme,göz tedavisi,obezite tedavisi v.s.

Kurumsal Hizmetlerimiz;

– Yurtiçi-Yurtdışı Uçak Biletleri / – Yurtiçi-Yurtdışı Otel Rezervasyonu
– Yurtiçi-Yurtdışı Araç Kiralama Hizmeti / -Yurtiçi-Yurtdışı Transfer Hizmeti / Yurtiçi-Yurtdışı Tur / Sağlık Turizmi Yurt dışı- Yurt içi

Lütfen üye girişi yapınız.