Yatırımcı Ortaklar Aranıyor – Hesaplitelefon.com

05356562410 Cüneyt Vural

500.000 tl

Ortak Arıyorum – Yatırımcı Arıyorum

Herkese merhaba;

Hali hazırda devam eden ve yeni başlayacağımız projelerimize yatırımcı ortaklar aramaktayız. Devam eden ve yeni başlayacağımız projelerimizi sizler için detaylı bir şekilde açıklanmıştır;

1-Hesaplitelefon.com / Büyüyen firmamıza yatırımcı ortaklar arıyoruz !

2017 sonunda 200.000 TL ile kurulan firma başta Apple ve Samsung olmak üzere Asus, Huawei, Lenovo, LG, Nokia, General Mobile, HTC, Vestel, Xiaomi gibi dünyaca ünlü markaların distribütör garantili tüm ürün gruplarında Türkiye’nin 81 ilinde 1000+ den fazla noktasına toptan satış hayatına devam eden Vural Bilişim Teknolojileri; hesaplitelefon.com adı ve “Online Alışverişin Güvenilir Yolu” sloganıyla E-Ticaret sektöründe Temmuz 2018 de faaliyete geçmiştir. En iyi fiyat, en iyi hizmet anlayışıyla hazırlanmış olan kampanyalarımız ile müşterilerimize sözünü vermiş olduğumuz şekilde hizmet vermeye devam etmekteyiz.

hesaplitelefon.com sitesi 40.000 TL lik bir altyapı çalışması ile kurulmuş ve günümüz bütün teknolojilerini etkin bir şekilde kullanmakta olan bir sitedir.

Yurtiçi, aras, mng kargoları ile yapmış olduğumuz anlaşmalar gereği Türkiyenin bütün il/ilçelerine çok düşük rakamlara ürünlerimizi kargolamaktayız.

Satışını gerçekleştirdiğimiz bütün ürünlerimiz aynı zamanda N11.com, Gittigidiyor.com, Hepsiburada.com gibi Türkiyenin en büyük platformlarında yer almaktadır.

Firmamızın büyümesini hızlandırmak ve hayata geçirmek istediğimiz diğer projelerimiz için yatırımcılar aramaktayız.

2- Amerika merkezli İhracaat Projemiz !

Projemizin İhracaat kısmı 2 ana ürün grubu üzerinden yürümektedir. Bunlardan ilki dondurulmuş baklava ve kadayıftır. İlk sevkiyatımız 2 gün önce gerçekleştirilmiştir. Amerikaya toptan şekilde gönderilmektedir. Alıcılarımız hazırdır. Ödemelerimizin yarısını peşin olarak alınmaktadır.
Baklava ve Kadayıfı alış-satış fiyatlarımız ve bunlar haricinde ihracaatdan doğan diğer ek maliyetlerimizin hepsi detaylı şekilde hesaplanmıştır.

İhracaat projemizin ikinci kısmı ise Ahşap Avizelerdir. Bunlar ile alakalı ürün-fiyat araştırması tamamlanmış olup. Yine alıcılar ile anlaşılmıştır. Henüz bir sevkiyat gerçekleştirilmemiştir. İlk sevkiyatımız 15.11.2018 de olacaktır.

3- Amerika merkezli İthalat Projemiz !

İthalat projemizin ürün grubu dünya genelinde ve ülkemizde de artık iyice kullanıcı sayısının arttığı ve buna bağlı olarak organik bir pazar haline gelmiş olan “Drone”lardır. Amerikada ki üreticilerden toptan şekilde alınıp. Ülkemizde N11.com, Gittigidiyor.com, Hepsiburada.com gibi Türkiyenin en büyük platformlarında satmaktayız.

Önemli not; yaptığımız ihracat ürünlerinde giderlerimiz TL gelirlerimiz Euro/Dolar cinsinden olduğu için yüksek kar marjları mevcuttur. Yine aynı şekilde ithalatını yaptığımız Dronelarda ise Amerika da üretildiği ve ülkemizde ki satış fiyatları çok yüksek olduğundan dolayı kar marjları yüksektir.Aklınıza takılan veya daha detaylı bilgi alabilmek için lütfen iletişime geçiniz.

İlan sahibine mesaj göndermek için üye girişi yapın.


Yeni - Yatırımcı profilinizi bir kez oluşturarak bu ilana veya diğerlerine çok daha hızlı başvurabilirsiniz.

Benzer İlanlar