Geliştirdiğim Yeni Cihaz için Yatırımcı Arıyorum (Ürün Üretildi)

  • Teknoloji - İletişim
  • İzmir

Website 05539688749 Ferit Gezgil

5.000

Bir Fikrim Var – Girişim – Sponsor Arıyorum – Yatırımcı arıyorum

iyi çalışmalar.

Ocak sonunda piyasaya çıkacak kendi tasarımım olan bir ürün için finansör/sponsor arıyorum. Ürün n11, hepsiburada, amozon gibi platformlarda satışa çıkartılacak olup, kısa zamanda değerini katlayacaktır. Ürün bilgileri ve sponsor-finansör bilgileri aşağıdaki gibidir.

Ürün =

Ürün son teknoloji bir android box olup piyasadaki muadilleri 700-600tl civarinda satılmaktadır.  İçinde kendi tasarımım olan çok gelişmiş bir iptv player ile satışa Çıkarılacaktır. Aynı zamanda firmamız android ürünleri ve uygulamaları geliştirmeye devam edecektir. Talep edene ürün ile ilgili detaylı bilgi ve fotoğraf verilecektir.

Finansörluk şartları =

  1. Yatırım yapmak isteyen finansörlere ürün maliyeti fiyatına (tanesi 250tl ile) rezerve edilecek, ve rezerve ettiği ürün sayısı kadar satışların tüm geliri yatırımcıya verilecektir. Kendi satış yapmak isteyen finansöre ödediği miktar kadar ürün yine maliyeti fiyatına teslim edilerek istediği fiyatdan satmasına izin verilecek ve resmi bayilik verilecektir.
  2. Minimum yatırım miktarı 2500tl, maksimum yatırım miktarı 10000tl dir.
  3. Farklı bir teklif ile gelecek yatırımcıların teklifleri değerlendirilebilir.
  4. Ürün hali hazırda üretilmiş, tüm testleri yapılmış ve seri üretime alınmıştır. Yatırımcıyı seri üretim birim maliyetini düşürmek için istediğimi ve ürünün hali hazırda reklam firmlerinin dahi hazırlandığını bilmenizi isterim. Ciddi yatırımcılar için bulunmaz bir fırsat olduğuna inanıyorum.

İlan sahibine mesaj göndermek için üye girişi yapın.


Yeni - Yatırımcı profilinizi bir kez oluşturarak bu ilana veya diğerlerine çok daha hızlı başvurabilirsiniz.

Benzer İlanlar