Yeraltı Görüntüleme Cihazı için Ortak Çalısabileceğim Kişi veya Şirket Arıyorum

Yatırımcı Arıyorum – Ortak Arıyorum – Sponsor Arıyorum

Herkese Merhaba,
Türkiye´de daha önce hiç kullanılmamış olan , en son teknoloji bir yeraltı görüntüleme cihazı için, ortak çalışabileceğim kişiler veya şirketler aramaktayım.

Bu cihaz ile yeraltındaki her türlü maden (metalik ve metalik olmayan madenler, kömür, mermer vb herşeyi ) iki boyutlu(2D) ve üç boyutlu(3D) görüntülenebilmekte ve modellenebilmektedir. Araştırma derinliği 600m´dir.

Cihaz Bedeli Nedir?

Cihazın bedeli 130.000 Euro´dur.

Çalışma Modeli Nedir?

Sürekli veya süreli  ortaklık,  süreli ortak modelinde yatırımcının ne kadar zamanda, ne kadar geri alacağına birlikte karar verilecektir. Sürekli ortak modelinin nasıl olacağına karşılıklı karar verilecektir. Yatırım yapacak şirket ve kişilerden direkt olarak para beklentimiz yoktur, yatırımcının sadece gerekli ekipmanları satın alması istiyoruz. İşi bulmak ve işi yapmak bizim tarafımızdan sağlanacaktır.

Yatırımın Amorti Süresi Nedir?

Projenin büyüklüğüne bağlı olarak 2 veya 3 projedir. 100 km´lik bir, ilk proje de dahi kendini amorti edecektir. 100 km´lik bir yeraltı görüntüleme işi maksimum 1 ay içinde tamamlanmaktadır.

Karlılık Oranları Nedir?

Proje Bedelinin %70-90´dir (Her 100 Euro´nin  70 – 90 Euro´su kardır)

Gider Oranları Nedir?

Proje Bedelinin %10-30´dır (Her 100 Euro´nin  10 – 30 Euro´nun giderdir)

Yeraltı Görüntülme Fiyatları (Arazi koşullarına ve istenenlere bağlı olarak) Nedir?

Km başına fiyatı 1500-5000Euro arasında değişmektedir.

Yapılacak Yeraltı Görüntüleme İşlerinin Büyüklüklerin Ne Kadardır?

Alınacak işlerin büyüklükleri : 20-100 km arasında değişmektedir.

Başlangıçta Hedeflenen Minimum Yıllık Ciro Nedir?

750.000 Euro´dur. Yıllık cironun, her yıl, bir önceki yıla göre  % 25-30 artmasını  hedefliyoruz.

Çalışılacak Ülkeler:

Türkiye, Tüm Ortadoğu Ülkeleri, tüm Afrika Ülkeleri, Tüm Orta Asya Türk Cumhuriyetleri, Afganistan, Pakistan, Avrupa Ülkeleri . Geçmiş tecrübemiz gereği,  farklı ülkelerde yeraltı görütüleme işi yapabileceğimiz, bir çok bağlantılarımız mevcuttur. İş bulma sıkıntımız yoktur.

Türkiye´de  Yeraltı Görüntüleme ve Maden İşi Var mı?

Evet kesinlikle,  maden, inşaat, zemin ve jeotenik şirketlerinin birçok yeraltı görüntüleme işi mevcuttur. Türkiye´de binlerce alınmış maden ruhsatı vardır. Tüm sahalar bizim için potansiyel işilerdir.

Ciddi düşünen ve daha ayrıntılı bilgi almak isteyenler şirketlere veya kişilere detaylar sunum yapılarak anlatılacaktır. Benimle,  gerek email üzerinden, gerekse de telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

İlanımla ilgilenip, vakit ayıran herkese çok teşekkür ederim

Saygılarımla…

Not: Cihaz, define arama cihazı değildir, define aramaz, definecilik amaçlı arayacaklar lütfen rahatsız etmesinler, cihaz tam anlamıyla bir mühendislik cihazıdır.


Bu ilanın süresi dolmuş.

Benzer İlanlar