Yoğunluğum sebebiyle Güzellik Merkezime ortak aramaktayım

0537 4931961 LK Güzellik ve Yaşam Merkezi

100.000 tl

Devren İşyeri – Girişim – Yatırımcı Arıyorum – Ortak Arıyorum

Yönetim zekası ve pazarlama ufkuna sahip; çalışma azmini bünyesinde barındıran işletmem için iş ortağı aramaktayım.

İşletmemiz;

Beyoğlu’nun Halıcıoğlu semtinde, Sütlüce iskelesine ve Halıcıoğlu metrobüs durağına 5 dk. yürüme mesafesinde, şehrin yoğunluğuna nazaran daha sakin ve kolay ulaşılabilir bir konumda olan, uygun fiyatlar ile kaliteyi harmanlayarak değerli misafirlerimizin hizmetine sunulan, kurumsallığa ve dijital platformlara önem veren Güzellik ve Yaşam Merkezi’ dir.

Eylül 2016’da hizmete başlamış olup cadde üzerinde bulunmamız hasebiyle tabela değerinin yüksek olması, bölgemizde rakibimizin olmaması ve kolay ulaşılabilir konumda olması avantajlarımız arasındadır.

İşletmemizin tüm ekipmanları hazır olup hiç bir masrafı bulunmamaktadır. Çin malı ürün ve techizata yer verilmemekte, her daim kaliteli ve hijyenik bir hizmet arzulanmaktadır.

Lazer epilasyon, İğneli Epilasyon, Cilt bakımı, Kalıcı Makyaj, Dermapen, İğnesiz Mezoterapi, Radyo Frekans, Lenf Drenaj, Dövme Silme, Özel Kür Bakımları, Zayıflama, Masaj, Kirpik Boya Perması, Kaş Dizayn, İpek Kirpik, Protez Tırnak vs tüm hizmetleri vermekteyiz. Aynı zamanda Plastik cerrah&Saç Ekimi Uzmanı Op. Dr.’ umuz tarafından hastane ortamında; Saç Ekimi ve her türlü plastik cerrahi ameliyatları yapılmakta, dermatoloğumuz tarafaından ise; Botoks, Dolgu, PRP, iğneli mezoterapi gibi hizmetler de merkezimizde verilmektedir.

Bu sektörün, ekip işi ve ortak akılla yönetilebileceğini düşünüyorum. Aynı zamanda Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencisi olmam nedeniyle gözüm-kulağım olacak, sırt sırta vereceğim, paranın ikinci planda olduğu güzel hizmetler sunmaya devam edebileceğim, çok kısa vadede yaptığı yatırımı geri kazanacak hazır, kurulu, temiz, nezih bir işletmeye sahip olmak isteyen ve gücümüze güç katacağına inandığım, birlikte daha da büyüceğimizi düşündüğüm, birlikte fikir alışverişinde bulunacağım, arkadaş, dost, kardeş olarak benimseyeceğim bir ortağa ihtiyacım var.

Bölgemizde 5 büyük üniversite (FSM Vakıf Üniversitesi, Yeni Yüzyıl Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, Haliç Üniversitesi, Ticaret Üniversitesi, Bilgi Üniversitesi) Rahmi Koç Müzesi, Minyatürk, Haliç Kongre Merkezi, Sütlüce Askerlik Şubesi, Arçelik-Beko A.Ş bulunmakta olup yakın zamanda da karşımızda Haliç Su Sporları Merkezinin yapımı bitecektır.

Ayrıca önümüzde caddede karşılıklı FSM Vakıf Üniversitesi İETT durağı bulunmaktadır. Taksim, Şişhane, Eminönü, Alibeyköy, Yeşilpınar taşıtları bu caddeyi kullanmaktadır.

Son olarak işletmemiz vergi borcu olmayan bir Limited Şirketi’dir. Sağlık Hizmetleri, Danışmanlık, Turizm, İç ve Dış Ticari vs tüm faaliyetleri yapmaya tescillidir.

LK Güzellik ve Yaşam Merkezi

Ticari Ünvanı: Keskinoğlu Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Danışmanlık Turizm İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Ortaklık şartları yüz yüze ve merkezimizde görüşülecektir.

Saygılarımla…

Lokman Keskinoğlu

İlan sahibine mesaj göndermek için üye girişi yapın.


Yeni - Yatırımcı profilinizi bir kez oluşturarak bu ilana veya diğerlerine çok daha hızlı başvurabilirsiniz.

Benzer İlanlar