YouTube dizi projesi

Merhaba sevgili yatırımcı,

Ben Sinan gümüşkabak, Vahşi adlı projenin yaratıcısıyım. Bu projeyi sizinle paylaşmak için yazıyorum çünkü dizinin özgün yönleri ve internet kullanıcısı olan hedef kitlesi ile sektörde yeni bir soluk getireceğimize inanıyorum.

Projemiz kendi kendinin reklamını yapıyor ve son zamanlardaki TV dizilerinden sikayetci olan büyük bir topluluğa çözüm sunuyor. Dizi alışılmadık bir komediye hakim ve herkes YouTube dan diziye ulaşabilir bu yenilikler de aynı zamanda diziyi kendi başına farklı bir noktaya koyuyor. Şimdiye kadar dizi senaryosu üzerinde çalışmaları yaptım ve ulaşılabilirlik kolaylığı, ücretsiz olması, viral olma potansiyeli yüksek sahneler ve büyük bir internet kullanıcısına hitap etmesiyle ile dikkat çekmeyi başaracağız.

Sizin gibi vizyon sahibi yatırımcılarla çalışmayı ve ücretli büyük dijital platformlara geçmek ( Netflix vs.) hedeflerimize ulaşmak için iş birliği yapmayı umuyoruz. Projemize olan inancımız tam ve yatırımın projeye sağlayacağı katkılar konusunda heyecanlıyız.

Müsait olduğunuz bir zamanda projemizi daha detaylı konuşmak için bir görüşme ayarlayabilir miyiz? Sizinle tanışmayı ve projemiz hakkında daha fazla bilgi vermek için sabırsızlanıyorum.

Saygılarımla,

 

Sinan gümüşkabak

05445115738


Sinan gümüş