Yüksek Cirolu 3 Yıldır Aktif Bebek Giyim Sitesi

  • İnternet - Yazılım
  • Bolu

05548168516 Devasa Bilişim

280.000 tl

Satılık Marka – Satılık Şirket

Lütfen açıklamayı okuduktan sonra detaylar için mutlaka telefonla irtibata geçin.

Temmuz 2016 – Ekim 2018 arası toplamda 964.000 tl’nin üzerinde ciro yapan web sitemizi devrediyoruz.

Temmuz 2016 da kurulan sitemiz 2018 yılı en güvenilir bebek giyim kategorisinde “altın marka tüketici ödülü” adayı gösterilmiştir.

Facebook beğenisi organik= 173.000+
İnstagram beğenisi organik= 21.000+

Kesintisiz olarak günlük 500 tl reklam harcaması yapıldığında aylık cirosu 75.000 tl – 90.000 TL+ arasıdır ve 24.000 tl – 30.000 tl arası net kar elde edilmektedir.
Reklam bütçeniz arttıkça kazancınızda doğru orantılı artmaktadır.

Sayfamız facebook reklam yönetimi ile facebook merkezi tarafından ilgi görmüştür. Bizimle irtibata geçilerek avrupada kendi kategorisinde ilk 150 firma arasında gösterilmiştir.

Markamız, müşterilerinin güvenini kazanmış, sürekli olarak güncellediği kampanyalar, başlattığı yenilikler ve izlediği yöntemler ile kendi sektörüne yeni soluk getirip, farklı trendler kazandırmayı başarmıştır. Bu yüzden rakip firmalarca takip edilip, zaman zaman danışmanlık yapmıştır.

Websitemiz yazılım alt yapısı itibariyle tam donanımlı ve geliştirmeye açıktır. N11, gittig., hepsiburada api entegrasyonları mevcuttur. Otomatik fatura kesme sistemi, kargo api entegrasyonu mevcuttur. 8 kişilik ekip sürekli olarak geliştirmektedir. Domain lisanslı olarak tamamen kendi sunucularımızda barındırılmaktadır. Kesinlikle kiralama değildir.

Websitemiz sadece bebek kıyafetleri üzerine değil, ileride kadına yönelik her şeyin de satışının yapılabileceği bir anne-bebek konsepti üzerine kurgulanmıştır. Tek bir kategori kısıtlaması yoktur.​ alt yapısı buna hazırdır.

Websitemiz profesyonel konsepti, dekupeli dosyaları, 2019 yılı için sıcaklık haritası ile tasarlanan yeni arayüzü, sosyal medya hesapları, mail adresleri ve reklam için yapılan bütün grafiksel çalışmaları ile birlikte teslim edilecektir.

Satış işlemi gerçekleştikten sonra ücretsiz olarak 1 aylık danışmanlık hizmeti de sağlanacaktır.

Ödeme konusu duruma göre belli bir kısmı peşin alınarak kalan ücret aylık taksitler halinde ödeme kolaylığı sağlanabilir.

Diğer detayları telefon ile irtibata geçerek alabilirsiniz.

Pazarlık payı mevcuttur.

Satış amacımız akıllı ev sistemleri üzerinde ar-ge çalışması yaptığımız ve o alan üzerinden devam edeceğimiz için e-ticaret sitemizi satışa çıkarttık.

Lütfen üye girişi yapınız.

Benzer İlanlar