Zorunlu olarak yurt dışına gideceğim için yüksek kar marjı olan ve hızla büyüyen şirket hisselerimi satıyorum

  • Hizmet
  • Bolu

+905327057422 Fatih Gündüz

3.250.000 tl

Satılık Hisse

2016 Yılında 2 arkadaş olarak sıfır sermaye ile kurmuş olduğumuz Laundry fabrikamızın adıma kayıtlı %50 hissesini zorunlu olarak aile ile birlikte yurt dışına gitmeden dolayı satıyorum.

Batı Karadeniz ve Bolu bölgesinin en büyük Laundry firması olarak faaliyet gösteren işletmemiz Bolu Organize Sanayi Bölgesinde yer alıp, Düzce, Sakarya, Ankara Kızılcahamam, Zonguldak, Karabük, Gerede, Mudurnu, Taşkesti vb. bir çok bölgedeki Otel , Devremülk Tatil Köyü, Spa Merkezi, Restaurant, Hastane, Fabrika personel kıyafeti gibi bir çok tekstil ürünlerin yıkama, kurutma, ütüleme, paketleme gibi hizmetini sağlayıp günlük 6000 kg ürünü müşterilerine teslim etmektedir.

4 yıl önce açılan firmamızda son teknoloji makineler yer alıp, 32 aktif 20’den fazla in aktif müşterisi ile kesintisiz üretimine devam etmektedir. Günlük 6.000 Kg yıkama kapasitesi olan işletmemizin 2021 yılı içersinde ön görüşmeleri yapılmış ve hizmet almak için yatırım yapmayan firmaların yaklaşık 6000-7000 kg kapasitesi ile günlük ortalama 13.000 kg bir kapasiteye ulaşacaktır.

%50 yatırım maliyetini üstlenecek yatırımcı kişi/kişiler 1.5 yıl içersinde geri kazanması finansal veriler ile belgelenip, şirketin son 4 yıl içersinde yapmış olduğu tüm yatırım süreçleri bilgilendirilecektir. Sıfır sermaye ile girmiş olduğumuz işletmemizde 5 milyon TL’den fazla makine, araç, proses şartlarının ön gördüğü teçhizat yatırımı bulunmaktadır.

Şirket ortağım bankacı kimliği olup iş sürecinin büyümesi ile bankadan ayrılmış ve son 1.5 yıldır işletmede benim ile birlikte şirketi yönetmektedir. Ürün maliyet hesaplama, müşteri ilişkileri, idari yönetim gibi bir çok konuya hakim olan diğer şirket ortağı işin halen başındadır.

Her yıl bir sonraki yılın hedefleri konularak bu günlere gelen firmamız günlük 400 kg ile başladığı iş sürecine 1200 kg, 2800 kg, 3600 kg derken 6000 kg günlük yıkama prosesine hasıl müşteri portföyüne sahiptir.

Bölgedeki toplam günlük yıkama tonajı 33.000 kg olup kademeli olarak firmalar dahil olacaktır.

Bu başarı elde edilirken inanmak başarmanın yarısıdır düşüncesi ile başladığımız bu süreçte istemeden de olsa zorunlu olarak devretmek zorundayım. Yatırımcının yıllarca beklemeden kısa vadede hisse değerini geri alacağı ve az önce bahsettiğim kg verilerin kademeli olarak devreye girmesi ile yatırımcının koyacağı maliyeti kat ve kat üstünde her yıl hanesine kazanç olarak alacağını belirtiriz.

4 yıl içinde 3 kez milyonluk makine  yatırımı ve bir kez de yeni fabrika yatırımı ile ülkenin ekonomik şartlarında bugüne kadar gelmiş bulunmaktayız.

Ciddi yatırımcılar ile detaylı bilgi paylaşımı yapılacaktır.

İlginiz için teşekkür ederiz.

Lütfen üye girişi yapınız.

Benzer İlanlar